Koeraaedik KG-15, 3x2m- MEGA STRONG

Vastupidav ja esteetiline aedik, mis pakub koerale mugavaid tingimusi. Aedik on valmistatud materjalidest, mis tagab selle ohutuse loomadele.

Koeraaedik KG-15 on sobilik keskmist, suurt ja väga suurt kasvu koertele, sest aediku konstruktsioon on tugevdatud profiilist vahesammuga 10cm. Konstruktsioon on galvaniseeritud - metalli pinnale sadestatakse galvaaniliselt korrosioonikindlama metalli kiht (tsingitud), mis teeb aediku ilmastikutingimustele vastupidavamaks. KG aedikud ei ole kuumtsingitud, st. KG aedikute konstruktsioonid ei ole käinud kuumutatud tsingi vannis, vaid need on tsingitud viisil, kus metallosad kaetakse sadestamise teel tsingiga. Kuna liikuvatel osadel nagu nt hinged kulub nii värv kui ka metallile sadestatud tsink, siis võib konstruktsioonile tekkida korrosioon. Sama kehtib ka võimalike täkete kohtades. Seetõttu tuleks KG aedikuid vähemalt korra aastas metallivärviga/korrosioonivastase vahendiga värskendada. Konstruktsioon on kaetud matt musta kruntvärviga.
Lehtmetallist katus. Kinnitus M10 poltidega.
NB! Koeraaedik ei ole sobilik koertele, kes ei ole aedikus olemisega harjunud ja kes seetõttu proovivad vägivaldselt aedikust põgeneda. Ideaalne aedik kutsika koolitamiseks või juba õpetatud/treenitud koertele. 

Välismõõdud 3m x 2m
Kõrgus eest 1,7m, tagant 1,5m
Profiil (keevitatud)  2x8cm
Metalli paksus 1,2-1,5 mm, sõltuvalt toote partiist
Võre vahesamm 10cm
Uks ca 160x80cm

Hinnas sisaldub:
-pöörlev toidukausialus 

Lisana saab tellida:
-põrandalaudis (töötlemata)
Töötlemata põrandalaudist tuleks enne kasutuselevõttu lihvida/hööveldada ning töödelda endale meelepärast tooni puidukaitsevahendiga. Tootefotodel olev põrand on töödeldud.
-UUS!!! Nüüdsest saab teraskonstruktsioonile valida mistahes RAL värvitooni!

Transpordi info: o
stukorvis vali transpordiks "Tulen ise järele" või küsi meilt pakkumist kojuveo osas: bestie@bestie.ee 

Soovitud konstruktsiooni värv  lisage ostukorvis lisainformatsiooni alla või edastage meile peale tellimuse vormistamist e-maili teel bestie@bestie.ee

NB! Koeraaedik saabub  lahtivõetult (neli seina, katusematerjal ja kinnitusvahendid + põrand), kokkupanek vajalik käesoleval tootelehel olevate fotode alusel (puudub kokkupaneku manuaal). Pika tarneahela tõttu võib konstruktsioonil esineda täkkeid/värvikahjustusi. 

Tarneaeg: 4-6 nädalat. Kui lisad ostukorvi värvimisteenuse, lisandub tarneajale keskmiselt 15 tööpäeva.   

Lisa ostukorvi