Koeraaedik KG-8, 3x2m - MEGA STRONG

Vastupidav viilkatusega aedik, mis pakub koerale mugavaid tingimusi. Aedik on valmistatud materjalidest, mis tagab selle ohutuse loomadele.

Koeraaedik KG-8 on sobilik keskmist, suurt ja ülisuurt kasvu koertele, sest aediku konstruktsioon on tugevdatud 50cm x10cm profiilidest,  vahesammuga 10cm.  Konstruktsioon on galvaniseeritud - metalli pinnale sadestatakse galvaaniliselt korrosioonikindlama metalli kiht (tsingitud), mis teeb aediku ilmastikutingimustele vastupidavamaks. KG aedikud ei ole kuumtsingitud, st. KG aedikute konstruktsioonid ei ole käinud kuumutatud tsingi vannis, vaid need on tsingitud viisil, kus metallosad kaetakse sadestamise teel tsingiga. Kuna liikuvatel osadel nagu nt hinged kulub nii värv kui ka metallile sadestatud tsink, siis võib konstruktsioonile tekkida korrosioon. Sama kehtib ka võimalike täkete kohtades. Seetõttu tuleks KG aedikuid vähemalt korra aastas värviga/korrosioonivastase vahendiga värskendada.
Lehtmetallist katus. Kinnitus M10 poltidega.

Välismõõdud 3m x 2m
Kõrgus viilkatuse kõrgemaist kohast 2m, seinte kõrgus 1,7m
Suletud profiil 5x1cm
Võre vahesamm 10cm
Uks 160x80cm

Hinnas sisaldub:
-pöörlev toidukausialus koos kaussidega. Soovi korral saab ka ilma. 
-teraskonstruktsiooni värv (vt. valikut fotodest)

Lisana saab tellida:
-põrandalaudis 

Transpordi info: o
stukorvis vali transpordiks "Tulen ise järele" või küsi meilt pakkumist kojuveo osas: bestie@bestie.ee 

Soovitud konstruktsiooni värv  lisage ostukorvis lisainformatsiooni alla või edastage meile peale tellimuse vormistamist e-maili teel bestie@bestie.ee

NB! Koeraaedik saabub lahti võetult, kokkupanek vajalik käesoleval tootelehel olevate fotode alusel (puudub kokkupaneku manuaal). Pika tarneahela tõttu võib konstruktsioonil esineda täkkeid/värvikahjustusi. Tarneaeg keskmiselt 30-45 tööpäeva.

Lisa ostukorvi