WILL SNIFF reguleeritav jalutusrihm Fairy Tail Valley

Imeilusad Eestimaa looduse värvides punutistega kaela- ja jalutusrihmad Biothane'st.

Biotaan on elastne, mugav ja pehme igas Eestimaa ilmastikuolus. Lisaks on see veekindel, antibakteriaalne, määrdumisvastane, lõhnavaba, libisemisvastane, rebenemiskindel ja vastupidav. Selle intensiivne värv ei tuhmu aja jooksul. 

Reguleeritaval jalutusrihmal on kolm erinevat pikkusastet - 120 cm, 160 cm ja 200 cm, tänu millele saad vajadusel hoida oma lemmikut enda lähedal või anda talle pikema rihma otsas rohkem vabadust. Pikkuse reguleerimiseks on rihma külge kinnitatud aasad, mille külge kinnitub karabiiniga ots.

Reguleeritava jalutusrihma mõõdud: pikkus 120-160-200cm.
XS-S: laius 1,6cm
S-M: laius 1,9cm
L-XL: laius 2,5cm

Will Sniff teab, et suurus pole oluline! Kaela- ja jalutusrihmade hind ei kasva koos pikkuse, laiuse ja ümbermõõduga. Kollektsiooni kuuluvad kaelarihmad ning peremeestele käevõrud ja võtmehoidjad leiad meie e-poest teiste kategooriate alt. Või vaata lähemalt
SIIT.


Tarneaeg.
Vastutustundlik tootmine tagab keskkonnasõbralikud ja kvaliteetsed tooted, mistõttu valmistatakse Will Sniff tooted tellimuse alusel. Sinu poolt tellitud kauba anname postiasutusele selle lähetamiseks üle 1-10 tööpäeva jooksul, (va eritellimuslik kaup või kui ei ole kokkulepitud/märgitud teisiti) pärast tellimuse kinnitamist. Tellimuse kinnitame makse laekumisest alates. 

Armastame eestimaist 💙🖤🤍

Lisa ostukorvi50 €