WILL SNIFF kaelarihm Fairy Tail Valley, punane

Imeilusad Eestimaa looduse värvides punutistega kaela- ja jalutusrihmad Biothane'st.

Biotaan on elastne, mugav ja pehme igas Eestimaa ilmastikuolus. Lisaks on see veekindel, antibakteriaalne, määrdumisvastane, lõhnavaba, libisemisvastane, rebenemiskindel ja vastupidav. Selle intensiivne värv ei tuhmu aja jooksul. 

Will Sniffi soovitus!
Ostes oma lemmikule Biothane materjalist kaelarihma,
uuri alati tähelepanelikult, kas kaelarihm säilitab oma ümara kuju ka puhkeasendis. Kuna Biothane materjal on 2.5mm paksune ja oma olemuselt tihke, võivad paljud turul pakutavad valmistooted hoida tilgakujuliselt koera kaelast eemal. Lisaks sellele, et see pole silmale ilus, võib selline kaelarihm olla koerale ka ebamugav. Selleks, et kaelarihm saaks kaelas olles vabalt liikuda, peab see kogu oma ulatuses hoidma võrdset kaugust koera kaelast ehk olema ringikujuline.

Will Sniff teab, et suurus pole oluline! Kaela- ja jalutusrihmade hind ei kasva koos pikkuse, laiuse ja ümbermõõduga. Kollektsiooni kuuluvad jalutusrihmad ning peremeestele käevõrud ja võtmehoidjad leiad meie e-poest teiste kategooriate alt. Või vaata lähemalt
SIIT.


Tarneaeg.
Vastutustundlik tootmine tagab keskkonnasõbralikud ja kvaliteetsed tooted, mistõttu valmistatakse Will Sniff tooted tellimuse alusel. Sinu poolt tellitud kauba anname postiasutusele selle lähetamiseks üle 1-10 tööpäeva jooksul, (va eritellimuslik kaup või kui ei ole kokkulepitud/märgitud teisiti) pärast tellimuse kinnitamist. Tellimuse kinnitame makse laekumisest alates. 

Sügavpunaste põllulillede ilu ja küpsete metsmaasikate lõhn, see on südasuvine keskpäev lõõmava päikese all.
Armastame eestimaist 💙🖤🤍

Lisa ostukorvi40 €