WILL SNIFF käevõru Fairy Tail Valley

Eestimaa looduse värvides mugava trukk-kinnitusega käevõrud Biothane'st, mis tagavad "perfect match" efekti ajal, kui Su lemmik kannab uhkusega Fairy Tail Valley kaela- ja jalutusrihma.

Biotaan on elastne, mugav ja pehme igas Eestimaa ilmastikuolus. Lisaks on see veekindel, antibakteriaalne, määrdumisvastane, lõhnavaba, libisemisvastane, rebenemiskindel ja vastupidav. Selle intensiivne värv ei tuhmu aja jooksul. 

Telli just endale sobilik käevõru.
Mida mugavamalt istub käevõru Sinu käsivarrel, seda tihemini Sa seda kannad, mistõttu on iga käevõru loodud personaalselt Sulle.
Pikkus: mõõda ära oma käsivarre ümbermõõt sellest kohast, kuhu käevõru tavaliselt asetad. Hoia mõõdulinti just nii pingul, kui tugevalt ümber käe soovid, et käevõru ennast hoiaks. Saadud tulemus kirjuta OSTUKORVIS "Tellimuse täpsustuse" juurde.

WILL SNIFF logoga käevõru laius: 1.6cm
FAIRY TAIL VALLEY punutisega käevõru laius: 1.9cm

Will Sniff teab, et suurus pole oluline! Kaela- ja jalutusrihmade hind ei kasva koos pikkuse, laiuse ja ümbermõõduga. Kollektsiooni kuuluvad kaelarihmad ning peremeestele käevõrud ja võtmehoidjad leiad meie e-poest teiste kategooriate alt. Või vaata lähemalt
SIIT.


Tarneaeg.
Vastutustundlik tootmine tagab keskkonnasõbralikud ja kvaliteetsed tooted, mistõttu valmistatakse Will Sniff tooted tellimuse alusel. Sinu poolt tellitud kauba anname postiasutusele selle lähetamiseks üle 1-10 tööpäeva jooksul, (va eritellimuslik kaup või kui ei ole kokkulepitud/märgitud teisiti) pärast tellimuse kinnitamist. Tellimuse kinnitame makse laekumisest alates. 

Armastame eestimaist 💙🖤🤍

Lisa ostukorvi
20 €