WILL SNIFF võtmehoidja Fairy Tail Valley

Fairy Tail Valley kollektsiooni kuuluv võtmehoidja, mille loomisel on otsast lõpuni kasutatud punutise tehnikat. Perfect match Sinu lemmiku uue kaelarihmaga!

Biotaan on elastne, mugav ja pehme igas Eestimaa ilmastikuolus. Lisaks on see veekindel, antibakteriaalne, määrdumisvastane, lõhnavaba, libisemisvastane, rebenemiskindel ja vastupidav. Selle intensiivne värv ei tuhmu aja jooksul. 

Su võtmed pole enam mitte kunagi teadmata kadunute nimekirjas (loe: käekoti lõputus põhjas).

Võtmehoidja mõõdud.
Väiksem võtmehoidja on laiusega 1,6 cm, sest nii on seda mugavam taskusse ja väiksemasse kotti visata.
Suurem võtmehoidja on laiusega 1,9cm. See on õige valik siis, kui soovid, et Sinu võtmehoidja oleks silmipimestavalt silmapaistev ning aksessuaar omaette.

Will Sniff teab, et suurus pole oluline! Võtmehoidjate hind on suurusest olenemata ikka ja alati sama. Kollektsiooni kuuluvad kaelarihmad, jalutusrihmad ning peremeestele käevõrud leiad meie e-poest teiste kategooriate alt. Või vaata lähemalt
SIIT.


Tarneaeg.
Vastutustundlik tootmine tagab keskkonnasõbralikud ja kvaliteetsed tooted, mistõttu valmistatakse Will Sniff tooted tellimuse alusel. Sinu poolt tellitud kauba anname postiasutusele selle lähetamiseks üle 1-10 tööpäeva jooksul, (va eritellimuslik kaup või kui ei ole kokkulepitud/märgitud teisiti) pärast tellimuse kinnitamist. Tellimuse kinnitame makse laekumisest alates. 

Armastame eestimaist 💙🖤🤍

Lisa ostukorvi
15 €