Kahe uksega männipuidust koerapuur, 82,5x57x72cm

Kui otsite oma koerale ilusat ja ajatut puuri, mis sobiks koduse interjööriga, siis see kahe uksega koerapuur võib olla sobilik lahendus. Puuri ainulaadne disain ja naturaalne männipuit muudavad selle ideaalselt sobivaks muu mööbliga ja puuri ülaosa saab kasutada lemmiklooma või Teie enda esemete paigutamiseks.


Kaks ust: suur sissepääs muudab teie neljajalgse sõbra sisse- ja väljapääsu kergesti läbitavaks. Turvalisuse parandamiseks on koerapuuril tugev riiv. See kaitseb teie neljajalgseid potentsiaalselt ohtlike olukordade eest, kui te ei saa nende üle järelevalvet teostada.

Sisepolster: polsterdatud põrand muudab selle puuri ülihubaseks. Rahulike ööde jaoks pakub polster tuge ja ülimat mugavust, et teie väike sõber saaks lõõgastuda ja puhata. Pehmenduse hõlbustamiseks on padi kaetud eemaldatava ja masinpestava kangaga.
Puitkonstruktsioon: männipuit on tugev ja sobib igapäevaseks kasutamiseks. Läbi trellide saate oma koera näha ja temaga suhelda. Põrandaks kasutame puitplaati, et vältida jalgade muljumist ja suurendada ohutust.

Tooteandmed:
Üldmõõtmed: 82,5cm  x 57cm x 72cm (kõrgus).
Sisemõõdud: 76cm x 51cm x 60cm (kõrgus).
Kahepoolse ukse suurus (üks uks): 35,5cm x 53,5cm. Sobib keskmise suurusega koertele kaaluga kuni 20 kg-
Puur saabub lahtivõetult, vajalik kokkupanek.

NB! Ei mahu pakiautomaati.
Transpordivalik: "Tulen ise järele" või kulleriga koju 10-31.5kg

Pole saadaval