MEIST

BESTIE lemmikloomadele suunatud e-pood loodi detsembris 2019.a. Tallinnas. Meie peamiseks missiooniks on suurendada lemmikloomadele mõeldud kaupade valikut Eestis. Olles ise loomaomanikud, teame, et vahest on keeruline leida lemmikule midagi unikaalset ja omanäolist. Kuna tarnime kaupasid ka otse tootjatelt, on paljudel meie toodetel eritellimuse võimalus. Bestie e-poe eriliseks tunnusjooneks on ka armastus kodu vastu. Oleme veendunud, et mida hubasem ja mõnusam meil oma kodus on, seda rohkem soovime kodus aega veeta. Ja kes veel selle üle rohkem rõõmu tunneks kui mitte meie armsad lemmikud.

Tänaseks tegutseme nii Tallinnas kui ka Võsul. Oma kaubavalikut tehes peame oluliseks toodete kvaliteeti ja mugavust lemmikloomadele. Samuti hindame kõrgelt toodete sobilikkust meie Eestimaa kodudesse ja eelistame rangelt Euroopa toorainet ning toodangut. 

Kasutada on Bestie e-poodi väga lihtne: esilehel tuleb valida lemmikloom ja sealt edasi avanevad erinevad tootekategooriad, mille all on kõik meie tooted kergesti leitavad.

Tahame olla maksimaalselt paindlikud. Kui Bestie e-poes ei ole toodet, mida otsite või on soovitud tootel vale värv või suurus, siis võtke julgelt meiega ühendust, sest meie e-poe olemasolev kaubavalik on üksnes väljavalitud osa sellest, mida meil on võimalik oma klientidele pakkuda. Anname alati endast parima, et Sinu ja Su lemmiku soovid täide viia.

Aitäh, et usaldad meid!


Häid ostukogemusi soovides,
Bestie meeskond!

💗 💗 💗