Veebipoe kasutustingimused

1. Üldtingimused

1.1 Käesolevad kasutustingimused reguleerivad õigussuhteid kaupade müügil ja ostmisel veebipoes www.bestie.ee ja Femirox OÜ, registrikood 14870704,  vahendusel.

1.2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad veebipoe Bestie vahendusel kaupade turustamisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigi seadused.

1.3. Kasutustingimustega, sh. nendes fikseeritud isikuandmete töötlemise korraga tutvumine ja aktsepteerimine loetakse ostu sooritanud isiku (edaspidi Ostja) poolt kinnitatuks Ostja vormistatud tellimuse kinnitamisega. Sellega kinnitab Ostja, et ta on kasutustingimustega tutvunud, nendega nõus ja täidab neid.

1.4. Veebipoel Bestie on õigus kasutustingimusi ja hinnakirja ette teatamata muuta või täiendada. Nimetatud muudatused ning täiendused on nähtavad veebileheküljel www.bestie.ee ja need jõustuvad avaldamise hetkest.

1.5. Toodete müügileping loetakse sõlmituks (Lepingu jõustumine) alates arve summa laekumisest Femirox OÜ arvelduskontole.

1.6. Kõik veebipoes Bestie kuvatavad hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu.

1.7. Kõik veebipoes Bestie müüdavad tooted saabuvad Femirox OÜ ladudesse erinevatest välisriikidest, mistõttu puuduvad eestikeelsed instruktsioonid ja kasutusjuhendid.

2. Isikuandmete töötlemine

2.1. Kõik veebipoes Bestie tellimuste keskkonna külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud ja säilitatavad andmed Ostja kohta ning andmed Ostja tellimuse kohta on konfidentsiaalsed ning neid töödeldakse vastavalt isikuandmete kaitse seadusele.

2.2. Isikuandmeid kogutakse ning neid töödeldakse ulatuses, mis on vajalik veebipoe Bestie kasutamiseks, Ostjaga sõlmitud müügilepingu täitmiseks, müügilepingu täitmise tagamiseks, ostuanalüüside ja kokkuvõtete tegemiseks ning Ostjale tema nõusolekul pakkumiste tegemise eesmärgil. Isikuandmetena käsitleme ja kogume Ostja ees- ja perekonnanime, telefoninumbrit, e-maili ning aadressi ostetud kauba kättetoimetamiseks.

2.3. Eraldiseisva nõusolekuta on veebipoel Bestie õigus:

2.3.1. saata Ostjale veebipoe Bestie teenuste kasutamisega seonduvaid teateid.

2.4. Ostja isikuandmeid töötleb Femirox OÜ (registrikood 14870704), Toome tee 4-9, Loo alevik, Harjumaa 74201.

2.5. Veebipood Bestie ei avalda, edasta ega müü Ostja andmeid kolmandatele osapooltele ilma Ostja eelneva nõusolekuta või seaduses sätestatud juhtudel.

3. Tooted ja tellimuse esitamine

3.1. Veebipoest Bestie on võimalik osta neid kaupu, millel on nupp "Lisa ostukorvi".  

3.2. Ostja lisab kauba ostukorvi pärast toote ning vajadusel suuruse, värvi, mudeli valimist tootelehel nupu „Lisa ostukorvi“ klikkimist.

3.3. Ostjal on võimalik ostukorvis koguseid muuta ning tooteid ostukorvist eemaldada kuni tellimuse kinnitamiseni (tellimuse kinnitab klikkimine nupul "Tasu arvega").

3.4. Tellimuse vormistamiseks tuleb Ostjal ostukorvis sisestada vajalikud andmed ning klikkida nuppu „Tasu arvega".

3.5. Tellimus loetakse lõplikult vormistatuks pärast nupul „Tasu arvega“ klikkimist.

3.6. Teatise tellimuse kinnituse kohta koos arvega saadab veebipood Bestie Ostja poolt avaldatud e-posti aadressile.

3.7. Kauba müügihind ja kauba saadavus võivad jooksvalt ja ette teatamata muutuda. Kui Ostja on esitanud tellimuse enne kauba hinna muutmist, rakendatakse veebipoe Bestie poolt tellimuse hetkel kehtinud ja kuvatud müügihinda.

3.8. Kauba hind on toodud kauba kuvamiseks kasutataval müügikeskkonna toodetelehel ning sisaldab Eesti Vabariigis kehtivat käibemaksu.

3.9. Kauba hinnale lisandub tellimuse vormistamise käigus Ostja poolt valitud tarnele vastav kohaletoimetamise tasu. Tarneviis valitakse ning kohaletoimetamistasu arvutatakse ostukorvis. Valede mõõtmetega valitud tarneviisi puhul teavitab e-pood Ostjat sellest kirjalikult ja vajadusel tasub Ostja suurenenud tarnekulude eest arvele juurde. Ostjal on võimalus ka ise tootele järgi tulla.

3.10. Sooduskoodi olemasolul arvutatakse kaupade allahindlus peale sooduskoodi sisestamist ostukorvis.

3.11. Veebipoes Bestie sooritatud ostude eest tasub Ostja  tema e-mailile edastatud arve alusel ning  toodete müügileping loetakse sõlmituks (Leping jõustub) alates tellimuskinnituse järgi tasumisele kuuluva summa laekumisest Femirox OÜ arvelduskontole 24 tunni jooksul.

4. Müügilepingust taganemine

4.1. Veebipoel Bestie on õigus e-poe vahendusel Ostjaga sõlmitud müügilepingust sanktsioonideta taganeda ja jätta tellitud kaup üle andmata järgmistel juhtudel:

1) kaup on laost otsa lõppenud;

2) kauba hinda või omadusi on veebipoes Bestie valesti kuvatud veebipoe süsteemivea tõttu.

4.2. Kui veebipoel Bestie ei ole võimalik veebipoes esitatud Ostja tellimust täita, teavitatakse sellest Ostjat tellimuse vormistamisel teatatud kontakttelefoni või e-posti aadressi kaudu 7 kalendripäeva jooksul. Ostja poolt tasutud ettemaks tagastatakse 7 kalendripäeva jooksul, kui ei ole Ostjaga kokku lepitud teisiti.

5. Kauba toimetamine Ostjale

5.1. Veebipood Bestie tarnib kaupa Ostjatele Eesti piires.

5.2. Kaubad tarnitakse Ostjale SmartPOST (Itella SmartPOST OÜ) ja DPD Pickup poolt pakutava pakiautomaatide teenusena või Cargobus OÜ/ DPD kullerteenusena. Cargobus või DPD kullerteenusega on võimalik tellida kõik pakid mugavalt koju (kasutame soodsamat võimalikku kullerteenust kui ei ole Ostjaga kokkulepitud teisiti).

5.3. Ostja tasub kauba kohaletoimetamisega kaasnevad kulud. Saadetise tasu on:
5.3.1. DPD PICKUP punkti sõltumata saadetise suurusest 2.90 EUR
       -XS (kuni 1 kg) 8,5 x 19 x 60 cm
       -S (kuni 3 kg) 8,5 x 40 x 60 cm
       -M (kuni 10 kg) 18 x 40 x 60 cm
       - L (kuni 20 kg) 37 x 40 x 60 cm

5.3.2. Itella SmartPOST pakiautomaat sõltuvalt paki suurusest: 
       -S (kuni 12 cm * 36 cm * 60 cm) 2.90 EUR, 
       -M (kuni 20 cm * 36 cm * 60 cm) 3.70 EUR, 
       -L (kuni 38 cm * 36 cm * 60 cm) 4.90 EUR
       -XL (kuni 60 cm * 36 cm * 60 cm) 6.50 EUR; ;

5.3.3. Kulleriga koju/tööle (Cargobus/DPD) sõltuvalt saadetise suurusest :
       - pakid kuni 3kg: 6.90 EUR,
       - pakid 3kg-10kg: 8.90 EUR,
       - pakid 10kg-31,5kg: 10.90 EUR;

5.3.4. Ostjal on võimalus tootele ise järgi tulla, 0 EUR. Väljastuspunktide asukohad:
       -KALDA 7, TALLINN (E-R 9:30-16:00)
       -Loo alevik, Harjumaa (E-P kellaaeg kokkuleppel)
       -Võsu alevik, Lääne-Virumaa (1x nädalas kokkuleppel)
(ise järgituleku aeg tuleb eelnevalt kokku leppida: bestie@bestie.ee).

5.4. Veebipood Bestie täidab tellimused, st annab postiasutusele lähetamiseks üle tellimuse hiljemalt kolme nädala jooksul (va eritellimused, milledele  lisandub tootmisaeg) pärast tellimuse kinnitamisele järgnenud arve tasumist, kui veebipood Bestie on tellitud kauba selle asukohariigist Eestisse toimetanud (loe lisaks  www.bestie.ee). Kauba kohalejõudmine Ostjani sõltub postiteenistustest. Orienteeruv kohalejõudmise aeg on 1-5 tööpäeva. NB! Euroopa pinnal toimuva sõjategevuse tagajärjel tekkida võivate toormaterjalide nappusega võib esineda teatud kaupade tarnetes viibimisi.  Vabandame ebamugavuste pärast!

6. Pretensiooni esitamine ja kauba tagastamine

6.1.Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus veebipoes Bestie tehtud tehingust taganeda või ostetud kaup ümber vahetada 14 päeva jooksul [olenevalt toodetest ei pruugi Ostjal taganemise õigust olla: tagastatavad tooted ja teenused  peavad vastama Võlaõigusseaduse § 53 lg-s 4 loetletud tingimustele]. Saatmiskulud tagastamisele ei kuulu. 

6.2.Kauba tagastamise eelduseks on täiesti kasutamata terve kaup, millel on lõikamata etiketid. Tellitud kauba sobivuses on Ostjal lubatud veenduda samadel tingimustel ja tavade järgi nagu seda peetakse heaks tavaks kauplustes. Kaup tuleb tagastada originaalpakendis. Kui tagastatav kaup on rikutud, võib Femirox OÜ keelduda kauba tagastamisest või teatud juhtudel võimaldab Femirox OÜ Ostjal kompenseerida kauba väärtuse vähenemine (ei kehti välisele postipakendile).Kui Ostja ei ole kauba vähendatud väärtuse summaga nõus, siis Ostjal on õigus kaasata hinnangu andmiseks sõltumatu ekspert, kelle ekspertiisiga seotud kulud kannab Ostja. 

6.3.Kauba tagastamiseks või ümbervahetamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus. Avalduses tuleb märkida tellimuse nr, kuupäev, ostja nimi, toote nimetus ja maksumus. Tellimuse ja Ostja arveldusarve numbrit sisaldav avaldus tuleb saata e-posti aadressile bestie@bestie.ee. Juhul, kui Ostja soovib kauba ümber vahetada, siis tuleb tal täiendavalt märkida vahetustoote andmed (sh suurus) ning vahetuse põhjus. 

6.4.Kauba tagastamise ja ümbervahetamisega seotud saatmiskulud tasub Ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga kaup). Transpordi käigus purunenud kauba puhul tasub tagastamise kulud Ostja, kuivõrd Ostja ei kasutanud võimalust tulla kaubale ise järele ja valis transpordiks transporditeenuse pakkuja. Soodsaima võimaliku transporditeenuse pakkumisest johtuvalt ei ole Femirox OÜ poolt väljastatud kauba transport kindlustatud. 

6.5.Ostja peab kauba tagastama 14 päeva jooksul pärast kauba kättesaamist või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

6.6.Raha tagastatud toodete eest hüvitame 14 tööpäeva jooksul alates kauba jõudmisest Femirox OÜ-le.

6.7.Taganemisõigus ei kohaldu, kui Ostjaks on juriidiline isik või toode on eritellimus. Eritellimuse tühistamine ning kauba tagastamine pärast arve tasumist ei ole võimalik, kui tellimus on tootjale/tehasesse lähetatud. 

7. Vastutus

7.1. Veebipood Bestie vastutab Ostja ees ja Ostja vastutab veebipood Bestie ees Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.

7.2. Veebipood Bestie ei vastuta Ostjale tekitatud kahjude eest või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul kui kahju või kauba kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida veebipood Bestie ei saanud mõjutada (sh. kauba kättetoimetamise viibimine kolmandatest osapooltest tuleneval põhjusel) ja mille toimumist (force majeure) ei saanud ette näha.

8. Lisaks  

8.1.Kauba kujutistel on illustreeriv iseloom ja palume arvestada ekraanidest tulenevate toonierinevustega. Kaupade ja nende omaduste kirjeldamisel püüame olla maksimaalselt täpsed, kuid me ei pretendeeri viimase instantsi tõele. Kaupade tootjad võivad muuta spetsifikatsioone ilma meiega eelnevalt kooskõlastamata.

8.2.Kaubavalik ja hinnad võivad muutuda eelneva teavitamiseta. Infot kaupade kohta kontrollitakse ja täiendatakse regulaarselt. Kui te märkate kauba kirjeldustes või kujutistes ebatäpsusi, siis palume teatada sellest e-maili aadressile bestie@bestie.ee


Eelmine
Tarneinfo
Järgmine
Ostu- ja makseinfo

Vastused puuduvad

Email again: