Diamond Care VET LINE Attracting & Calming kassiliiv kiisupoegadele ja vanemaealistele 10l

Head enesetunnet loov kassiliiv Sinu kassi kergemaks koolitamiseks.
Eksperdid on välja töötanud uudse kassiliiva, mis aitab teil neid kergemini koolitada sisaldades liigile omaste lõhnade eraldajat, millel on kassidele ligitõmbav ja rahustav toime.


Kassipojad ja noored kassid
Lihtsaim viis koolitada kassipoega liivakastis käima. Kass tunneb ennast koolituse perioodil õnnelikuna, sest liiv on talle turvaline ja tuttav omades liigile omaseid lõhnaühendeid. See aitab kassipoegadel eelistada liivakastis käimist . 

Stressis ja vanemad kassid
Igapäevane elu on kassidel tavaliselt harmooniline. Sellest hoolimata võivad seda harmooniat rikkuda erinevad tegurid. Kui kassid muutuvad äkki närviliseks või on stressis , reageerivad nad vahest selliselt, et ei kasuta enam oma liivakasti. Sellel võib olla erinevaid põhjuseid , nt:
-kolimisele järgnev uus keskkond
-uus pereliige, kas kass või inimene
-kassi või inimese pidepunkti äkiline puudumine
-muud vahetu keskkonna muutused
Nendes olukordades , kus tundliku kassi stressitase on tõusnud, aitab VET LINE Attracting and Calming kassiliiv. 


Liigiomase lõhna eraldaja
Biokati Diamond Care VET LINE Attracting & Calming kassiliivas sisalduv lõhnaandur põhineb erinevatel looduslikel taime- ja ürdiekstraktidel ning mõjub kassidele ligitõmbavalt ja rahustavalt.

Looduslik aktiivsüsi
Biokati Diamond Care kassiliivas olev looduslik aktiivsüsi on valmistatud kookoskoorest. Selle suur sisepind kaitseb eriti tõhusalt ebameeldivate lõhnade eest, kuna aktiivsüsi neelab neid füüsiliste jõudude abil.

Tugev lõhna imendumine
Diamond Care VET LINE Attracting & Calming kassiliivas kasutatud looduslik savi paistab eriiselt silma oma kiire, tõhusa ja ennekõike kauakestva lõhna imendumisvõimega. Lõhnade imendumist suurendab lisaks liivas sisalduv aktiivsüsi.

99% tolmuvaba
Õrna tolmu põhjustab ainult liivakasti täitmine või kassi poolne kraapimine. See tähendab, et see liiv sobib ka tundlikele kassidele.

Konkreetsed ja lamedad tükid
Biokati liivas olevad peened graanulid tagavad selle, et moodustuvad kindlad ja lamedad tükid, mida saab liivakastist väga lihtsalt eemaldada.

Valmistatud Saksamaal
Biokat's Diamond Care kassiliiv on valmistatud looduslikust savist, mis on saadud Saksamaa kontrollitud keskkonnasäästlikest avakaevandustest. Taimi ja loomi kaitstakse kaevandamise ajal ning kõik alad istutatakse ümber.

Lisa ostukorvi
20,33 €