Tigerino Crystals kassiliiv, FRESH 5l

Tigerino Crystals kassiliiv on silikaatne kassiliiv (nn silikoon), millel on meeldiv beebipulbri lõhn. See on valmistatud silikageelist ja on kaks korda imavam kui traditsiooniline kassiliiv. Tigerino Crystals kassiliiv imab tänu suurele mikropooride arvule ebameeldivad lõhnad juba enne nende tekkimist. Mikropoorid koguvad koheselt niiskust ja ebameeldivaid lõhnu, mis aitab hoida tualetti kuivana ja puhtana.

Lõhna molekulid jäävad seotuks ja niiskus aurustub. Lisaks koguneb Tigerino Crystals Fresh kassiliiv tükkideks, nii et ülejäänud kassiliiv jääb kuivaks ja puhtaks. Vastupidiselt traditsioonilisele kassiliivale pole seda liiva vaja sageli vahetada. Tükke tuleb lihtsalt kühvliga regulaarselt eemaldada. Tualettruumi puhastamise ja täiendamise töö on minimaalne, kuna Tigerino Crystals Fresh kestab kauem tänu oma unikaalsetele lõhna siduvatele omadustele. Liiva meeldiv lõhn eraldub niiskuse mõjul. Kruus ei tolma ega kleepu kassi käppade külge, tänu millele jääb elamine puhtaks.

- Silikaatne kassiliiv (nn silikoon), millel on traditsioonilise kokkukleepuva liiva eelised
- See klombib koheselt ja kestab kauem - kaks korda tõhusamalt kui traditsioonilised kassiliivad
- Peatab ebameeldivad lõhnad enne nende levikut
- Antibakteriaalne - imendab mikroobe
- Õrn kassi jalgadele
- Kerge, mis muudab selle transportimise lihtsaks

Liivakast on soovitatav asetada võimalikku sooja ja kuiva kohta. Terade värvimuutus ei mõjuta ebameeldivate lõhnade neelamist ega niiskuse imendumist. Tigerino kassiliiva arvukad mikropoorid imavad koheselt niiskust, jättes tualeti kuivaks ja puhtaks. Kui teie kassil on probleeme Tigerino Nuggies'ega harjumisega (mis on haruldane), võite selle segada ülejäänud seni kasutatud kassiliivaga (mis võib siiski mõjutada tema omadusi).
Kasutamine: Puhastatud liivakast tuleb täita Tigerino Fresh silikaatliivaga, umbes 4 cm kõrgune kiht. Iga päev eemaldage klomistunud tükid ja väljaheited, näiteks kühvliga, et hoida seda pikka aega hügieeniliselt värskena. Liivakast püsib puhas, ilma et peaks seda tihti asendama.

Lisa ostukorvi