Tigerino Nuggies jämedateraline kassiliiv, beebipuuder 14l

Tigerino Nuggies jämedateralise kassiliiva eeliseks on see, et selle tükid püsivad paremini liivakasti sees ega lähe kergesti üle ääre. Seetõttu on Tigerino ideaalne ka kassidele, kellel on keskmised kuni pikad karvad. Tigerino kassiliiv on valmistatud eranditult puhtast looduslikust savist. Seda eristab pikka aega suurepärane lõhnaainete sidumine ja lisaks sellele on sellel ka beebipuudri lõhn, mis on meeldiv nii inimestele kui ka loomadele.

  • Klombib koheselt kokku
  • Väga kõrge imavus - kassiliiv on teistest liivadest 4 korda efektiivsem
  • 100% looduslik savi
  • Seob lõhnaaineid kiiresti ja kauaks
  • Tänu suurtele teradele ei valgu liiv kastist välja
  • Ideaalne pikakarvalistele kassidele
  • Valmistatud Saksamaal

Vedelike seondumise erinevus mõlemas kassiliiva tüübis seisneb selles, et jämeda liiva korral moodustuvad tükid vertikaalsuunas kokku klompides, peeneteralised aga horisontaalsuunas. Seetõttu kaevake tükkide eemaldamisel kühvliga piisavalt sügavale, et need põhjalikult eemaldada. Samuti peaksite meeles pidama, et liivakastis on pidevalt piisava paksusega kiht liiva (7-10 cm).

Optimaalne koht liivakasti paigutamiseks on soe ja kuiv ruum. Soe ruum hoiab kassiliiva kuivana ja selle korrapärane tühjendamine hoiab kassi tualeti hügieeniliselt värskena. Kui teie kassil on probleeme uue liivaga harjumisel - mis on haruldane - võib esimese Tigerino kassiliiva koti segada seni kasutatud kassiliivaga (see võib halvasti mõjutada Tigerino kassiliiva efektiivsusele).

Kasutamine
1. Täitke puhastatud liivakast Tigerino Nuggies'iga, umbes 7 cm kõrguse kihiga.
2. Eemaldage kruusa ja väljaheite tükid vähemalt üks kord päevas. Vajadusel lisage liiva.
3. Tühjendage ja puhastage liivakasti kord kuus.
4. Pange kassiliiv/tükid olmeprügisse. Ärge visake seda tualetti!

Kohe olemas!

Lisa ostukorvi
20,33 €