Automaatne isepuhastuv kassi liivakast Smart Kitty®

Ideaalne liivakast mistahes suurusega kasside jaoks. Väljaheited puhastatakse automaatselt hügieenilisse mahutisse, mis seejärel suletakse. Kõrgeim hügieeni tase ja ebameeldivate lõhnade likvideerimine. Arukas lahendus igale kassiomanikule.

KUIDAS SEE TÖÖTAB?
Tänu soojusanduritele tunnetab prügikast kassi kohalolu. Mõni minut pärast seda kui kass külastab liivakasti, aktiveeritakse rehade süsteem. Väljaheited pannakse spetsiaalsesse konteinerisse, mis seejärel sulgub. Tänu sellele võime olla kindlad, et iga kord kui kass külastab liivakasti, on see hügieeniliselt puhas. Lukustuv konteiner kõrvaldab ebameeldivad lõhnad. Ainus, mida kassi omanik peab tegema, on väljaheidete konteineri puhastamine ja taastäitmine. Konteineri puhastamist võib igal ajal teha ka käsitsi juhtpaneeli abil. Liivakasti ei pea enam iga päev puhastama! Väljaheite konteinerit tuleb vahetada umbes iga viie päeva tagant.

KERGE KASUTADA
Liivakast on koosneb kolmest eraldiseisvast moodulist. Neid saab hõlpsasti demonteerida ja pesta. Väljaheite konteineri vahetamine on äärmiselt lihtne. Lihtsalt avage konteiner ja tõmmake vahetatav konteiner välja.

OHUTUS
Tänu anduritele on liivakast lemmiklooma jaoks täiesti ohutu.
Liivakastil on kaks tundlikkuse taset - täiskasvanud kasside- ja väikeste kassipoegade jaoks.

MÕÕTMED
Pikkus: 75 cm
Laius: 50 cm
Kõrgus: 15 cm

KOMPLEKT
Automaatne isepuhastuv Smart Kitty® kassiliivakast
Toiteallikas
10 jäätmekonteinerit

Smart Kitty® isepuhastuv liivakast on nutika kodu kaasaegne lahendus, mis muudab Teie elu lihtsamaks ja pakub Teie kassile erakordset puhtust.

NB! Toode ei mahu pakiautomaatidesse. Transpordivalikud: "Tarne koju või tööle (pakid 3kg-10kg) või "Tulen ise järgi"
Tarneaeg: keskmiselt 10-15 tööpäeva.

Lisa ostukorvi
321,27 €