BARK indiaani-tipitelk koertele ja kassidele, hallist vildist 58 x 58 x 80 cm

Tipi telgid on lemmikloomade jaoks ideaalsed puhkepaigad pakkudes neile puhkehetkedeks mugavust, pehmust ja ümbritsevast eraldatust. Kui oled tähele pannud, et Su koerale meeldib olla voodi, laua või mõne muu mööblieseme all, siis suure tõenäosusega tunneb ta puudust nö katusest peakohal. Tipi telgid on selleks “ilus” lahendus.

Nii armas ja nii mugav, see indiaani-tipitelk on kujundatud koertele ja kassidele, et pakkuda neile hubast puhkust. Pehme padi on tihedalt polsterdatud ja eriti pehme, et teie karvasel sõbral oleks alati soe ja mõnus. Kogu patja saab masinas pesta.

  • Lihtne üles panna: tipitelk koosneb neljast puit- toest, millele on venitatud pehme kangas ja mida saab kiiresti püsti panna. Lisaks saab seda ruumi säästmiseks lihtsalt transportida või eest ära panna. Ideaalne pesa matkadele, telkima või suvilasse kaasa võtta. 
  • Libisemisvastane põrand: tipitelk on varustatud libisemisvastase põrandamatiga, mis tagab parema stabiilsuse ja ei lase sellel libiseda, kui teie lemmikloom selles palju liigub.
  • Tugev struktuur: tänu tugevale kangale ja naturaalsele männipuidust postidele talub see vaevata pikaajalist kasutamist. 

Üldmõõtmed: 58 x 58 x 80H cm. Sobib kassidele kaaluga kuni 5 kg või väikestele koertele kaaluga kuni 4 kg ja pikkusega 30 cm.

Lisa ostukorvi
55 €