Cotton komplekt 3-L

Cotton komplekt 3-L koosneb:
- pesast COTTON DREAM L
- mänguasjade korvist COTTON PLAYBOX
- kaisutekist CHILL OUT

COTTON DREAM pesa on heegeldatud käsitööna ja koosneb üksnes naturaalsest puuvillast. Looduslike materjalide kasutamine pakub kassile erilist mugavust, mistõttu võidab see pesa kindlasti Teie kassi südame. Lisaks sellele, et Cotton Dream pesast saab suure tõenäosusega Teie kassi lemmik lõõgastumise kohts, sobib see ideaalselt erinevatesse interiööridesse.  
S - läbimõõt umbes 34 cm, kõrgus umbes 12 cm
M- läbimõõt umbes 38 cm, kõrgus umbes 13 cm
L - läbimõõt umbes 42 cm, kõrgus umbes 14 cm
XL - läbimõõt umbes 46 cm, kõrgus umbes 15 cm
Materjal
Väljast: paks puuvillane nöörlõng
Seest: polüester

COTTON PLAYBOX on puuvilla nöörlõngast käsitööna valmivad moodsad ja praktilised mänguasjakorvid. Samuti on need täiuslikuks täienduseks Cotton Dream pesale. Nüüd on Sinu lemmiku igal aardel oma kindel koht.
Mõõdud: läbimõõt umbes 24 cm, kõrgus umbes 15-20 cm (reguleeritav kõrgus)
Materjal
Ümbris: paks puuvillane nöörlõng
Sisu: polüester

CHILL OUT kaisutekk on valmistatud kahekihilisest pehmest fliisist, millest üks pool on sile ja teine ​​Minky mustriga. Ehkki tekil pole täidist, annab kahekordne fliiskangas teie neljajalgsele sõbrale soojust ja mugavust igas olukorras.
Mõõdud: 50cm x 75cm
Materjal: kvaliteetne fliiskangas 100% polüester 

Hooldusjuhised: kõiki komplekti elemente saab masinpesta õrnal programmil 30 kraadi juures, maksimaalselt 400-600 pööret tsentrifuugil. Vältida esemete kokkupuutumist kloori ja keemilise puhastusega.

NB!  Cotton komplekti 3-L hind on 40€ soodsam kui eraldi ostes.

*Kuna pesa ja mänguasjakorv on heegeldatud käsitsi, võivad need üksteisest veidi erineda +/-3 cm   **Tarneajale lisandub valmistamise aeg: 5-10 päeva

Lisa ostukorvi
183 €