Kaisutekk Chill Out

Me kõik teame, et kassid armastavad magada ja mis võiks olla parem kui omaenda pehme kaisutekk? Laske oma lemmikul nautida ainulaadset soojust, mis annab talle turvatunde nii kodus kui reisil. Tekki hindavad kõik kassid, kes armastavad ennast pehmetesse ja kohevatesse kohtadesse kerra tõmmata. Peremehe mugavuse huvides saab tekki kasutada diivanikattena, voodis või aknalaual – just seal, kus Teie kassil meeldib olla. Ja uskuge meid – Chill Out kaisutekk meelitab neid just teki peal lõõgastuma. Nii väldite Teie aga kriimustusi ja väikseid karvakesi seal, kuhu te neid ei taha. Tekk sobitub igasse interiööri ja muudab Teie lemmiku reisid pisut kodusemaks.

CHILL OUT kaisutekk on valmistatud kahekihilisest pehmest fliisist, millest üks pool on sile ja teine ​​Minky mustriga. Ehkki tekil pole täidist, annab kahekordne fliiskangas teie neljajalgsele sõbrale soojust ja mugavust igas olukorras.

Mõõdud: 50cm x 75cm
Materjal: kvaliteetne fliiskangas 100% polüester
Hooldusjuhised: tekki saab masinpesta õrnal programmil 30 kraadi juures, maksimaalselt 600 pööret tsentrifuugil. Vältida kanga kokkupuutumist kloori ja keemilise puhastusega.

*Tarneajale lisandub valmistamise aeg: 1-5 päeva

Lisa ostukorvi
48,80 €