Tipi telk Scandinavia beež/M

Scandinavia sarja tipi telgid on lemmikloomade jaoks ideaalsed puhkepaigad pakkudes neile puhkehetkedeks mugavust, pehmust ja ümbritsevast eraldatust. Kui oled tähele pannud, et Su kassile meeldib olla voodi, laua või mõne muu mööblieseme all, siis suure tõenäosusega tunneb ta puudust nö katusest peakohal. Tipi telgid on selleks “ilus” lahendus.

Scandinavia sarja tipi telgiga tuleb kaasa sisemadrats/-matt, mis on õmmeldud kõrge kvaliteedilisest veekindlast polüestrist Oeko-Tex® Standard 100. Madrats on täidetud antiallergiliste silikoonpallidega, mis tagavad madratsi hea õhuringluse ja elastsuse. Madratsit katab eemaldatav kate, mida saab vajadusel masinpesta 30 ° C juures, kasutades väikest kogust mahedat pesuainet. Madratsit võib ka puhastada niiske lapiga kergelt pühkides, sealjuures vältida mustuse sissehõõrumist. Tipi telgil on libisemiskindel põhi. 

Komplekt sisaldab ja mõõtmed:
- tipi telk - libisemiskindla aluse mõõtmed 55cm x 55cm, kõrgus umbes 82cm
- raam: 4 postipulka, kõrgusega 90cm
- EBI madrats eemaldatava padjapüüriga, mõõdud 55cm x 55cm, kõrgus umbes 8cm
- lint postipulkade sidumiseks 

Tipi telgid on sobilikud ka väikestele koertele ja küülikutele.

Tootes kasutatud materjalid ei sisalda: pestitsiite, klorofenoole, formaldehüüde, allergeenseid värvaineid, keelatud asovärve ja ekstraheeritavaid raskmetalle. 

Lisa ostukorvi
90,48 €