Kraapimismaja CATHERINE, must

Iga kass väärib oma pelgupaika kodus. Catherine kraapimismaja sobib oma originaalse ja kaasaegse disaini tõttu ideaalselt erinevate sisekujundustega, olenemata stiilist ja aksessuaaridest.

Catherine kraapimismajad on valmistatud PetProof loomasõbralikest kangastest, mis takistavad karvade ja mustuse põimumist kanga kiudude vahele, mistõttu on neid lihtsam puhastada ja hooldada. Kangad on läbinud spetsiaalsed laborikatsed, et kontrollida nende vastupidavust kriimustustest põhjustatud rebenemistele. Kangast iseloomustab suurem vastupidavus ja lihtne puhastamine. Toote valmistamisel on pööratud suurt tähelepanu detailidele ja kvaliteedile.

Mugav ja avar pesa alumisel tasapinnal loob teie kassile turvatunde ning mugava koha magamiseks ja puhkamiseks. Keskmise tasapinna sisalnööridest torud võimaldavad tal küüniseid teritada ja nööri otsas liikuv pehme pall rahuldab kassi loomulikku jahiinstinkti. Ülemine tasand on teie kassile platvormiks - ideaalne koht oma territooriumi jälgimiseks.

Tugeva aluse ja jalgadega konstruktsioon, mis tagab kraapimismaja maksimaalse stabiilsuse. Teame omast kogemusest, et kassid muutuvad pelglikuks kui kraapimismajad/ -postid mängimise ajal kõiguvad.  Pesamajakeses on pehme tepitud padi, mida saad vajadusel pesta. Postid on mähitud agaavikiududest valmistatud taimse päritoluga ökoloogilisse sisalnööri, tänu millele on need teie kassile täiesti ohutud

Mõõdud:
Kõrgus 78 cm
Laius 35 cm 
Pikkus 35 cm
Hubane pesamaja 35 cm x 35 cm x 30 cm
Ülemine vaateplatvorm 31 cm x 31 cm

Valikus olevad esipaneeli värvid: must, beež, roheline, tumehall ja helehall.
Valikus olevad mööblijalgade värvid:  must, valge, naturaalne.
Pildil on must kraapimismaja beeži esiosa ning valgete mööblijalgadega.

Disainitud ja toodetud Euroopas.

Transpordivalik: Tulen ise järele või kulleriga koju pakid kuni 3kg. 
Lisa ostukorvi
88,45 €