Canun Cats Cocktail kuivtoit täiskasvanutele, 4kg

Canun Cats Coctail on äärmiselt maitsev ja kergesti seeditav kuivtoit, mida lemmikloomad armastavad! See sobib kõikidele kassidele, olenemata nende vanusest, tõust ja suurusest. Canun Cats Coctail'i rikkalik koostis, mis sisaldab rikkalikult valke, kiudaineid, vitamiine ja mineraale, on teie lemmiklooma tervisliku arengu ja heaolu tagatis.

Koostis:
Teravili, liha (linnuliha min. 25%), taimse päritoluga tooted, taimse valgu ekstrakt, õlid ja rasvad (kalaõli min. 2%), kala ja kalatooted, mineraalid, pärm.

Analüütiline koostis:
Toorvalk 31%, toorõlid ja -rasvad 12%, toorkiud 2,4%, toortuhk 7%, niiskus 10%, kaltsium 1,21%, fosfor 0,9%, naatrium 0,45%, A-vitamiin (E672) 16 500 U.I/kg, D-3-vitamiin (E671) 1 900 U.I/kg, E-vitamiin (a-tokoferool) 150 mg/kg, vask (vask sulfaatpentahüdraat) 15 mg/kg, tauriin 1200 mg/kg.


CANUN on pika ajaloo ja suurte kogemustega ettevõte, kes tegutseb lemmikloomade toidusektoris. Kõik CANUN toidukoostised on valmistatud 100% kvaliteetsetest koostisosadest. Need on maitsvad, hõlpsasti omastatavad ning välja töötatud asjatundlike veterinaararstide poolt, kes on spetsialiseerunud kasside ja koerte toitmisteadusele. 

CANUN lemmikloomade kuivtoidud pakuvad tervislikke ja tasakaalustatud toitusid Teie lemmiklooma igaks eluetapiks, et nad saaksid kasvada ja areneda õigesti. See on lemmiklooma vitaalsuse ja heaolu võti pikkadeks aastateks!

Lisa ostukorvi
31,52 €