Hill's Science Plan Young Adult Sterilised kuivtoit kassidele, tuunikala

Hill's Science Plan Young Adult Sterilised on toit, mis sobib ideaalselt steriliseeritud kassidele vanuses 6 kuud kuni 6 aastat. Paljudel omanikel on kassid steriliseeritud, et vältida soovimatut tiinust ja tüütut käitumist. Pärast sellist protseduuri muutub kassi ainevahetus oluliselt, energiakulu väheneb ja söögiisu suureneb.
Hill's Science Plan Young Adult Sterilised kuivtoit on koostatud igapäevast toitumist silmas pidades. See võimaldab loomal korralikult areneda ja püsida tervena - noorest täiskasvanuni. See aitab  saavutada ja säilitada tervislikku kehakaalu, sisaldades L-karnitiini, mis võimaldab teie kassil püsida sale ja füüsiliselt aktiivne. Kontrollitud mineraalide sisaldus toetab kuseteede nõuetekohast toimimist. Toidu koostis ei sisalda kunstlikke säilitusaineid, värvaineid ega maitseid.

  • Tasakaalustatud täistoit noortele täiskasvanud kassidele.
  • Spetsiaalselt loodud steriliseeritud kasside toitumis- ja energiavajaduste rahuldamiseks vanuses 6 kuud kuni 6 aastat.
  • Koostis, mis aitab saavutada ja säilitada tervislikku kehakaalu: L-karnitiin võimaldab teie kassil jääda saledaks ja püsida füüsiliselt aktiivne.
  • Madal rasvasisaldus ja kõrge L-lüsiini sisaldus: toetab teie lemmiklooma elujõudu.
  • Tuunikalaga: loomne valk, mis aitab säilitada normaalset lihasmassi ja saledat figuuri.
  • Kontrollitud mineraalide sisaldus: toetab kuseteede nõuetekohast toimimist.
  • Ei mingeid kunstlikke säilitusaineid, värvaineid ega maitseid

Koostis: 

mais, kana- ja kalkunijahu, maisigluteenijahu, tuunikalajahu, loomsed rasvad, mineraalid, valguhüdrolüsaat, kalaõli, linaseemned.

Lisandid:

A-vitamiin (5853 RÜ / kg), D3-vitamiin (639 RÜ / kg), E-vitamiin (500 mg / kg), C-vitamiin (90 mg / kg), Raud (52,9 mg / kg) , jood (0,8 mg / kg), vask (5,2 mg / kg), mangaan (5,5 mg / kg), tsink (109 mg / kg), seleen (0,1 mg / kg). Toode sisaldab looduslikke antioksüdante.

Analüütiline koostis:
Toorvalk 31,2%
Toorrasv 10,1%
Toorkiud 1,3%
Toortuhk 5,4%
Kaltsium 0,78%
Fosfor 0,7%
Magneesium 0,09%

Beeta karoteen 1,5mg/kg
Kaalium 0,68%
L-karnitiin 528,0 mg/kg
Naatrium 0,42%
Lüsiin 2,2%

Toitumissoovitused leiad galeriist. 

Lisa ostukorvi