Josera Kitten teraviljavaba täistoit emastele kassidele ja nende kassipoegadele

Kas teie väike seikleja plaanib juba ekspeditsioone laia maailma? 
Kassipoeg ja ta ema vajavad erihoolt kohe pärast sünnitust. Just varajastel elukuudel on esmatähtis pakkuda vajalikke toitaineid. Teraviljavaba JOSERA vastab neile erinõuetele oma energiarikka ja kergesti seeditava retseptiga, mis põhineb maitsval linnulihal.

· Kasvavatele kassidele ja nende emadele tiinuse ja imetamise ajal
· Kergesti seeditav teraviljavaba retsept toitva lõheõliga
· Lisaportsjon maitsvat linnuliha, et saavutada enneolematult hea maitse, mille vastu ei saa ka kõige pisemad kiisud (ligikaudu 140 g värsket liha 100 g kuivtoidu kohta)
· Spetsiaalsete kiudainetega karvapallide tekke vältimiseks.

Koostis: kuivatatud linnulihavalk, linnuliharasv, kuivatatud kartul, hernejahu, peedipulp, kuivatatud tapiokk, hüdrolüüsitud kalavalk, kuivatatud linnumaks, lõheõli 0,5%, pärm, mineraalained, jahvatatud sigurijuur (looduslik inuliiniallikas).

Tiinetele kassidele: pöörake tähelepanu sellele, et toiduvajadus sõltub tiinuse ajal kassipoegade arvust. Kuid te ei peaks oma kassi söötma liigselt, et vältida raskusi poegimise ja kassipoegade imetamise ajal. Imetavatele kassidele: vajaduse korral andke sööta niipalju, kui kass tahab, sest kassi vajadused sõltuvad kassipoegade arvust ja piimatootlikusest.

Pakendi suurus: 10kg, 2kg, 400g

Analüütiline koostis: valk 36%, rasv 22%, toortuhk 7,0%, toorkiud 2,0%, kaltsium 1,35%, fosfor 1,05%

Metaboliseeruv energia: 17.5 MJ/kg 4185 kcal/kg

Lisa ostukorvi