Jane Cat teraviljavaba märgtoit PREMIUM, veiseliha ja kanaliha

Märgtoit täiskasvanud kassidele veise- ja kanalihaga. 100% looduslik toode, ei sisalda teravilja, säilitusaineid, värvaineid ega maitsetugevdajaid. Kõrge liha sisaldus. Sisaldab tauriini, millel on positiivne mõju nägemisele ja südamele. Rikas vitamiinide, mineraalide, oomega 3 ja 6 allikas.  

Veiseliha on kvaliteetsete valkude, raua, magneesiumi ja kaaliumi, aga ka B-vitamiinide allikas. N-3 ja n-6 küllastumata rasvhapped on keha jaoks olulised toitained, kuna neid ei saa sünteesida. Sisaldab  konjugeeritud linoolhapet (CLA) -  polüküllastumata rasvhape, mille rikas allikas on mäletsejaliste rasv. CLA-l on mitmeid väärtuslikke dieetilisi, ennetavaid ja tervendavaid omadusi. See võib neutraliseerida kasvajate (sealhulgas eesnäärmevähi) moodustumist ja pärssida nende arengut ning stimuleerida immuunsussüsteemi. CLA on efektiivne ka atoopilise dermatiidi (AD) ravis. 


Kanaliha - sisaldab vitamiine B-grupist, eriti B3 ja B6. Madal kolesterooli ja rasvasisaldus. Kanaliha on hea polüküllastumata rasvhapete allikas ja selle kõrget toiteväärtust näitab ka mineraalide sisaldus, sealhulgas tsink, fosfor ning magneesium. 

Lõheõli rikastab kasside toitu küllastumata oomega-3 ja oomega-6 rasvhapetega, mis parandavad naha ja karva väljanägemist ning avaldavad positiivset mõju südame tööle ja immuunsussüsteemile.

Koostis: 35% veiseliha (sh südamed, liha, kopsud, maks), 35% kanaliha (sh südamed, liha, maks, maod, kaelad), puljong, 1% mineraale, 0,1% lõheõli.

Analüütiline koostis: toorproteiin 11%, rasvasisaldus 6.8%, toortuhk 2.4%, toorkiud 0.4%, niiskus 79%, kaltsium ca. 0.26%, fosfor ca. 0.19%.

Metaboliseeruv energia 1035 kcal / kg

Toidulisandid 1 kg kohta
D3-vitamiin                                                                           200 IE
Tsink kui tsinksulfaat, monohüdraat                            25 mg
Mangaan (mangaan II sulfaadina) monohüdraat     1,4 mg
Jood kaltsiumilisandina, ilma veeta                            0,75 mg
Tauriin                                                                                  1500 mg

                        steriliseeritud               aktiivne
kassi kaal         g / päevas                 g / päevas
kuni 2 kg              80-115                            150
3–5 kg                  100–215                      200–300
6-9 kg                   165-315                      350-450

Valmistatud Saksamaal.

Lisa ostukorvi