Catysmile American Style transpordikott, sinine

See Catysmile American Style kasside transpordikott on stiilne ja klassikaliselt elegantne. Ajatu triibuline disain, mis on saadaval mitmes värvitoonis, toob meelde puhkused mere ääres. Teid rõõmustab selle koti funktsionaalsus, mahutavus ja vastupidavus. Teie lemmikloom aga hindab selle mugavust, head ventilatsiooni ja turvatunnet.

Seljakott on mõeldud nii pikkadeks kui lühikesteks reisideks. Värske õhu juurdevoolu tagavad suured külgmised augud ja võrgust valmistatud lai visiir, mis on kaetud lisamaterjalist klapiga. Külgmiste avauste kangas rullub üles ja see kinnitatakse peenikese ribaga nagu oleks tegemist rulooga pisikesel aknal - iseloomulik Ameerika luksuskuurordi Hamptons® stiilile. Kass saab aga mugavalt akna kaudu ümbrust jälgida. YKK Jaapani tõmblukud tagavad lemmiklooma ohutu transpordi. YKK on suurim ja tuntuim lukutootja, oma hindamatu kvaliteediga on nad võitnud paljude südamed. Seljakoti sees on jalutusrihm, mis ei lase Teie lemmikul koti avanedes plehku pista.

Ükskõik, kas lähete matkama või külastate loomaarsti, Catysmile American Style seljakott tagab kindlasti Teie mõlema reisimugavuse.

Mõõdud:
kõrgus - 33cm
laius - 18cm
sügavus -42cm

Lisa ostukorvi
79,30 €