Catysmile Kitty transpordikott, punane

See laheda disainiga tohutu suurtes päikeseprillides kassi näo kujutisega transordikott võimaldab Teil lemmiklooma ohutult ja mugavalt kaasas kanda.

Kotil olevad prillid ehk aknad on valmistatud ohutust läbipaistvast plastist, mis võimaldab kassil vabalt ümbruskonda jälgida. Teie uudishimulik reisikaaslane saab imetleda maailma läbi külgmiste klappide ja võimalusel ka läbi avatud ülaklapi - tänu koti sees olevale jalutusrihmale, ei saa Teie lemmik sealtkaudu ootamatult plehku pista. Piisava ventilatsiooni tagavad külgmised õhuaugud, mis on kaetud võrguga ja varustatud tõmblukkudega. Koti valmistamisel on kasutatud Jaapani YKK tõmblukke, mis tagavad lemmiklooma ohutu transpordi. YKK on suurim ja tuntuim lukutootja, oma hindamatu kvaliteediga on nad võitnud paljude südamed.

See lustakas kott on ka selle kandjale väga mugav. Kotil on lai ja pehme ülemine käepide, tänu millele on seda kerge käe otsas kanda. Aga seda kotti saab kanda ka seljakotina. Sellel on polsterdatud õlarihmad ja reguleeritav rinnaesine rihm, mis võimaldab Teil seljakotti vastavalt oma figuurile reguleerida ja vähendada kassi rappumist kotis. Rinnaesine rihm stabiliseerib seljakoti asukoha kõndimise ajal, mis suurendab kasutusmugavust nii omanikule kui ka kassile endale.

Catysmile Kitty transpordikott on kaalult kerge. See on õmmeldud värvilistest, tugevatest ja vastupidavatest materjalidest, mis vastavad kõrgeimatele kvaliteedistandarditele. Selle põhi ja servad on valmistatud jäigast öko-nahast.  

Nipp! Kui avada koti ülemine avaus, siis saab kotti kasutada ka reisivoodi/-pesana.

Mõõdud:
kõrgus - 36cm
laius - 40cm
sügavus -20cm

Lisa ostukorvi
83,37 €