Catysmile Modern transpordikott, helesinine

See kassi transpordiks mõeldud reisi-/seljakott on valmistatud suurima hoole ja tähelepanelikkusega oma iga detaili suhtes. Sellele annavad omanäolisuse kõik ääreõmblused ja pisidetailid, samuti külge õmmeldud silmad, kõrvad ja saba.

Teie kass hindab selle avara ja ventileeritud interjööri heaks, Teile endale on aga tagatud koti funktsionaalsus ja kõrge kasutuskvaliteet. Koti valmistamisel on kasutatud Jaapani YKK tõmblukke, mis tagavad lemmiklooma ohutu transpordi. YKK on suurim ja tuntuim lukutootja, oma hindamatu kvaliteediga on nad võitnud paljude südamed. Koti külgedele õmmeldud suured avaused ja esiosasse väiksemad metallist äärtega viimistletud augud, mis tagavad Teie kassile värske õhu. Esiküljel on läbipaistvast materjalist ümmargune aken, mis võimaldab veetaval loomal jälgida välismaailma.

Catysmile Modern transpordikott on varustatud ülemise käepidemega ja laiade, pehmete õlarihmadega, mis võimaldab seda kasutada seljakotina. Samuti on sellel reguleeritav rinnaesine rihm, mis tagab, et seljakott sobitub ideaalselt Teie kehaga ja stabiliseerib koti kõndimise ajal. See lisab Teie kassile ohutust ja maksimaalset reisimismugavust. Teie uudishimulik reisikaaslane saab imetleda maailma ka läbi avatud ülaklapi - tänu koti sees olevale jalutusrihmale, ei saa kass sealtkaudu ootamatult plehku pista. Unustatud pole ka polsterdada koti tagapaneeli, mis omakorda lisab kandjale kasutamismugavust.

Mõõdud:
diameeter/läbimõõt - 35cm

Lisa ostukorvi
81,33 €