Catysmile Rakett transpordikott, punane

Lustakas transpordikott kassidele. Ideaalne pikemateks väljasõitudeks linnast väljas, aga ka igapäevasteks toimetusteks. Teil on käed vabad ja Teie kass on kõikjal Teiega.

Avaras koti põhiosas on eemaldatav jäik sisetükk, mida on lihtne puhastada. YKK Jaapani tõmblukk tagab lemmiklooma ohutu transpordi.  YKK on suurim ja tuntuim lukutootja, oma hindamatu kvaliteediga on nad võitnud paljude südamed. Värske õhu sissevoolu tagavad ülemised augud, mis on kriimustuste eest kaitstud tugevdatud äärega. Külgmised osad on võrgu- ja lukuga kinnitatavad. Ümar aken võimaldab Teie kassil maailma jälgida. Seljakoti sees on jalutusrihm, mis ei lase Teie lemmikul koti avanedes plehku pista. 

Catysmile Rakett seljakott on mugav nii kassile kui ka omanikule. See on väga kerge, selle laiad ning pehmed rihmad tagavad mugavuse ka pikemateks jalutuskäikudeks. Polsterdatud paneel koti tagaküljel toetab nii omaniku kui ka kiisu selga. Rinnal olev klõps-pandlaga reguleeritav rihm võimaldab Teil seljakotti vastavalt oma figuurile reguleerida, mis stabiliseerib seljakoti asukoha kõndimise ajal ning lisab lemmikule veelgi reisimugavust.

Reis kosmosesse võib alata!

Mõõdud: 
kõrgus - 45cm
laius - 34cm
sügavus -17cm

Lisa ostukorvi
85,40 €