WoodWick küünal 609,5g VANILLA BEAN

Tulekolle on koht, mis toob inimesed kokku – see pakub soojust, muudab olemise hubaseks ja tekitab rahulolutunnet.

Woodwick „Crackles as it burns™.“
WoodWick’i populaarse liivakella disainiga küünlal on patenteeritud PLUSWICK-tehnoloogial põhinev puidust taht, mis praksub põledes nagu okaspuudest ülestehtud kaminatuli. Meie Woodwick’i küünalde suurepärane valik loob aastaringselt hubase atmosfääri igasse tuppa, kus see praksudes põleb.

VANILLA BEAN
Lõõgastuge vaniljekauna sooja ja loomuliku lõhna saatel. Puhas klassika. 

WoodWick’i küünaldes kasutatud vahatüüp on looduslik ja keskkonnale ohutu. Väikeses koguses parafiinvaha segatakse sojavaha ja kontsentreeritud lõhnaainetega – eriline vahakooslus, mis ei lähe põlemisel kuumaks, on jäägi- ja suitsuvaba ning puhta põlemisega. Pika põlemisajaga küünal imiteerib tugevalt puude praksumist kaminas, mistõttu on WoodWick küünalde põletamisel lõõgastav ja rahustav toime.

Kasutamine: WoodWick küünalde soovituslik maksimaalne põletusaeg on 4 tundi ja minimaalset vähemalt senikaua kuni küünla pealmine kiht on ühtlaselt sulanud. Selliselt väldite vahastruktuuris lohkude/mügarike teket. 

Pane tähele! Palun veenduge alati, et küünlad oleksid lemmikloomadele kättesaamatus kohas. Küünlavaha võib olla Su lemmikule kahjulik, kui lemmikloom küünlad enda valdusesse saab ja neid närib või alla neelab.  Ärge jätke põlevat küünalt mitte kunagi järelevalveta ega asetage seda tuleohtlike esemete lähedusse.

Suurus: 609,5g /10,2 cm x 10,2 cm x 17,8 cm
Küünlaümbris: taaskasutatav klaaspurk ja tihendiga puidust purgikaas
Põlemisaeg: kuni 180h
Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
Pole saadaval