BACK to BASIC puuvillane voodipesukomplekt, 200cm x 220cm kuivatatud roos

Koer tahab alati koos Sinuga uusi avastusretki ette võtta, natukene kauem õues möllata ja hommikuti pikemaid jalutusringe teha. Pallimäng koeraga jäi täna ära? Ja kuigi Su kass ei jõua ära oodata, millal Sa hommikul uksest välja astud :))), ei ütle ta ära õhtusest tundide pikkusest silitamisest ja paidest... Unustasid talle poest maksapasteeti võtta?
Väsimus, apaatsus ja oluliste asjade unustamine võib olla kehva une tagajärg. Hellita ennast meie poolt väljavalitud siidjalt pehme voodipesuga ja unusta kehvasti magatud ööd. Sinu lemmik tänab Sind selle eest!

Back to Basic voodipesukomplektid on valmistatud 100% puuvillast ja kanga pealmine kiht on lihvitud "topiliseks" muutumise vältimiseks sedavõrd siledaks, et seda voodipesu on raske eristada luksuslikust satäänist. Puuvillane kangas imab kiiresti ja tõhusalt niiskust, võimaldades kehal „hingata“ nahapinda märjaks muutmata. Kergeid triipe imiteeriv trükkmuster tagab voodipesule maksimaalse õhuringluse.  See on voodipesu, mis kutsub Sind õhtuti varem voodisse, et saaksid hommikuti ärgates olla puhanum ning värskem!

Tekikott: 200 cm x 220 cm
Voodilina: 240 cm x 260 cm
Romantilise äärisega padjapüür: 50 cm x 70 cm (2 tk)
Materjal: 100% puuvill

Hooldus
-pesta pesumasinas, soovitavalt 30 kraadi juures
-sobib kasutamiseks kuivatis
-keemiliselt puhastatav
-talub hästi triikimist

Kaal: 2kg
Värv: kuivatatud roos

Bränd: Karaca
Päritolu riik: Türgi
Türgi tekstiilid on oma kudumisomaduste ja kasutatud materjalide tõttu maailmas kõrgelt hinnatud. Meie poolt hoole, armastuse ja range täpsusega väljavalitud magamistoa tekstiilid on väärt valik Sinu koju, sest need on puudutades mõnusad ja pehmed. Kanga valikutes peame olulisteks omadusteks nende hingavust, vastupidavust, nahasõbralikkust ja muidugi laitmatut välimust.


Õnnelik lemmikloom on hästi väljapuhanud peremehe lemmikloom!

Lisa ostukorvi
85,40 €