CHARM BOLD satään voodipesukomplekt, 160cm x 220cm lilla

Koer tahab alati koos Sinuga uusi avastusretki ette võtta, natukene kauem õues möllata ja hommikuti pikemaid jalutusringe teha. Pallimäng koeraga jäi jälle ära? Ja kuigi Su kass ei jõua ära oodata, millal Sa hommikul uksest välja astud :))), ei ütle ta ära õhtusest tundide pikkusest silitamisest ja paidest... Unustasid poest kassile maksapasteeti võtta? Jälle!
Väsimus, apaatsus ja oluliste asjade unustamine võib olla kehva une tagajärg. Hellita ennast meie poolt väljavalitud siidjalt pehme voodipesuga ja unusta kehvasti magatud ööd. Sinu lemmik tänab Sind selle eest!

CHARM BOLD luksuslikud voodipesukomplektid on valmistatud pehmest ja siledast 100% puuvillasatiinist (satään). Satään koosneb täies ulatuses puuvillast, kuid erineb viimasest kudumismeetodi tõttu, mis annab kangale siidja läike ning on seetõttu eriti sobilik allergikutele. Kuigi satään on erakordselt hea niiskusimavusega lubades Sul magada palavust tundmata, tagab kergeid triipe imiteeriv trükkmuster voodipesule veelgi paremat õhuringlust ning nahasõbralikkust. See on luksuslik voodipesu, mille iga puudutus on unustamatu ...imelisi unenägusid!

Tekikott: 160 cm x 220 cm
Voodilina: 180 cm x 240 cm
Romantilise äärega padjapüür: 50 cm x 70 cm (1 tk)
Materjal: 100% puuvillasatiin

Hooldus
- lubatud pesta pesumasinas soovitavalt 30 kraadi juures
- võib rakendada keemilist puhastust
- satään on ajale vastupidav ja vähekortsuv materjal, mistõttu ei vaja Teie voodipesu triikimist

Kaal: 2.5kg
Värv: lilla
Pakend: voodipesukomplekt on pakitud kinkekarpi!

Bränd: Karaca
Päritolu riik: Türgi
Türgi tekstiilid on oma kudumisomaduste ja kasutatud materjalide tõttu maailmas kõrgelt hinnatud. Meie poolt hoole, armastuse ja range täpsusega väljavalitud magamistoa tekstiilid on väärt valik Sinu koju, sest need on puudutades mõnusad ja pehmed. Kanga valikutes peame olulisteks omadusteks nende hingavust, vastupidavust, nahasõbralikkust ja muidugi laitmatut välimust.

Kohe olemas piiratud kogus.

Õnnelik lemmikloom on hästi väljapuhanud peremehe lemmikloom!

Lisa ostukorvi
103,70 €