Fliistapeet OMA FOTOST

Uudne fliistapeet - ilmekad ja UV-kindlad värvitoonid. Fliistapeet on kõige kaasaegsem tapeediliik. Fliseliin – materjal, mis on analoogne paberile, kuid koosneb erinevatest vastupidavatest kiududest nagu tselluloos, puuvill, sünteetika. Fliisapeet „hingab“ ja omab häid kuluvusnäitajaid. 

Fliistapeetide paigaldamine on väga lihtne. Liim kantakse seinale, mitte tapeedile endale - see lihtsustab tööd ja vähendab kahjustamise riski. Fliistapeeti võib kasutada peaaegu kõikides eluruumides ja selle paigaldamine on lihtne. Samuti ei ole fliistapeedi eemaldamine seintelt keeruline – tapeet tuleb maha tervete paanidena, jätmata seintele ühtegi jälge või kahekihiliselt, mis jätab seinale alumise kihi, võimaldades sellele kleepida uue tapeedi. Tapeedimaterjali tihedus on 130g/m².

Laiad paanid, mis ei vaja lõikamist.
Tavapäraselt on OMA FOTOST tehtud tapeedipaani laius vaid 50-60cm, mida tuleb ka ise lõigata. Meie OMA FOTOST tehtud tapeedid koosnevad laiadest paanidest (1m), mida on lihtne paigaldada. Tarnitud toode on paigaldamiseks 100% valmis.  
  - 50% vähem ühenduskohti
  - kaks korda kiirem kokkupanek

Kaasas liim ja fotodest paigaldusjuhend

Lisame iga fototapeedi tellimusega kaasa sobiva koguse spetsiaalset ökoloogilist ja universaalset tapeediliimi, mis on sobilik just valitud tapeedimaterjalile. Lisame ka  paigaldusjuhendi, et saaksite soovi korral tapeedi ise hõlpsasti paigaldada.

Kuidas tellida sobiliku mõõduga tapeeti?

1. Arvutage vajalik tapeedikogus (olenevalt fototapeedi suurusest) ja lisa õige kogus tapeeti ostukorvi. 
Näide:
Seinatapeedi on soov katta pind mõõtmetega 280cm x 180cm // 2,8m x 1,8m = 5,04m² -> lisage ostukorvi 6 tükki.

2. Enne ostu sooritamist lisa ostukorvi infoväljale soovitud tapeedi täpne suurus (laius x kõrgus) sentimeetrites ja kõik muud kommentaarid tellimuse kohta. Soorita ost. 

3. Saada meile oma foto (bestie@bestie.ee) ja lisage juurde tellimuse number (B-...). Pidage meeles, et foto peaks olema võimalikult kõrge eraldusvõimega. Teie foto kvaliteet mõjutab väljatrüki kvaliteeti. 

4. Paari päeva jooksul saadme Teile eel-visualiseeringu, mille valmistame spetsiaalselt Teie jaoks. Ootame vastust, kas nõustute eelprojektiga või mitte. 
  -Eelprojektiga nõustumisel: algab tarneaja alguse arvestus. Fototapeet toodetakse spetsiaalselt Teie jaoks ja saadetakse Teieni ostukorvis valitud transpordiviisil. 
  -Eelprojekti tagasilükkamisel: tühistame tellimuse ja tagastame arve alusel tasutud summa 48h jooksul Teie pangakontole. 


TÄHELEPANU!


- tellitava tapeedi minimaalne laius ja kõrgus on 1 meeter, tapeedi suurus peab olema vähemalt 1m (laius) x 1m (kõrgus).
- tapeet OMA FOTOST on eritellimusel valmistatud toode, mistõttu ei saa tellimust peale eelprojektiga nõustumist enam tühistada ega kaupa tagastada.  

Tapeedipaan on 100cm lai, mistõttu ei saa toodet tarnida pakiautomaatide kaudu.
Õige transpordivalik ostukorvis: Kulleriga koju kuni 3kg või 3kg-10kg arvestusega, et ühe ruutmeetri kaal on 200g koos pakendiga. 
Lisa ostukorvi