Koeraaedik G-11

Meie G tüüpi aedikud on disainerite poolt loodud - erilised ja silmatorkavad! Olenemata unikaalsest väljanägemisest pole aedikute tugevas konstruktsioonis ja vastupidavuses järeleandmisi tehtud.

Mõõtmed: 4m x 3m, kõrgus 1,6-2,1m

 - väga stabiilne ja vastupidav
 - tugevad seinapaneelid
- immutatud laudis (vali värv)
- pulbervärvitud konstruktsioon (vali värv)
- tsingitud sadestamise teel (metalli pinnale sadestatakse korrosioonikindlama metalli kiht (tsink), mis teeb aediku ilmastikutingimustele vastupidavamaks. Aedik ei ole kuumtsingitud, st. konstruktsioonid ei ole käinud kuumutatud tsingi vannis, vaid need on tsingitud viisil, kus metallosad kaetakse sadestamise teel tsingiga. Kuna liikuvatel osadel, nagu nt hingedel, kulub nii värv kui ka metallile sadestatud tsink, siis võib konstruktsioonile tekkida korrosioon. Sama kehtib ka võimalike täkete kohtades.)
- pöörlev söögialus + kausid
 

HINNAS sisaldub:
Kuna kaup tuleb otse toojalt ja toodetakse spetsiaalselt kliendile, on võimalik valida aediku värve:
Laudise värvid: tiigipuu pruun, roheline, männipuu kollane, mahagonipuu punane, tume roosipuu palisander, kollakas kastanipruun
Teraskonstruktsiooni värvid (pulbervärv): hõbe, must, pruun, hall

LISAVÕIMALUSED:
Kuumtsinkimine: küsi pakkumist!
Katuse äärepaneel: küsi pakkumist!
Vihmaveerenn: küsi pakkumist!
Bituumenkatus: küsi pakkumist!
Aedikusisene LED valgustus puldiga (16 erivärviline): küsi pakkumist!

PANE TÄHELE!
NB! Koerakuut ei sisaldu hinnas.
NB! Koeraaedikul uuendatud kõrgus 2,1m!
NB! Koeraaedik saabub lahti võetult, kokkupanek vajalik käesoleval tootelehel olevate fotode alusel (puudub kokkupaneku manuaal).
NB! Pika tarneahela tõttu võib konstruktsioonil esineda väheseid täkkeid/värvikahjustusi. Tsingitud katusepaneelidel võib esineda tsinkimisest tingitud korrosiooni (s.o. valged oksüdeerumise laigud).
NB! Tarneaeg kuni 60 tööpäeva. 
Lisa ostukorvi
3 850 €