Andis AGC 2 Super Brushless trimmer-lõikusmasin

Professionaalne kahe kiirusega trimmer-lõikusmasin loomadele. Üks vaiksemaid saadaolevatest lõikusmasinatest. Varustatud uue põlvkonna harjadeta mootoriga, mis muudab selle mitu korda vastupidavamaks ja üle 30% kergemaks, kui eelmine Andis AGC 2 Super mudel. 36W harjadeta mootor on võimas ja kõrge pöördemomendiga, mis muudab ka pakseima karva lõikamise lihtsaks. Masin on töökindel ja pika eluaega.

The Andis AGC 2 Super Brushless trimmer-lõikusmasin on sobilik kõikidele koertele, kassidele ja sobib ka hobuste karva viimistlemiseks. Toode on ühilduv paljude erinevate lõikusteradega, mis muudab selle võimsaks töövahendiks kõikidele groomer-itele, veterinaaridele ja loomakasvatajatele. Töötab vaikselt ja ilma vibratsioonita, ei kuumene. Ergonoomiline ja kergekaaluline, mugav hoida. Sisse/väljalülitusnupul on lukk, mis väldib kogemata nupule vajutust ja muudab töötamise lihtsamaks. Masin on täielikult hooldusvaba - sisemised liikuvad osad ei vaja õlitamist.

Masin on varustatud püsiva kiiruse tehnoloogiaga, mis tähendab, et ta ei aeglustu pakemast ja tihedamast karvkattest läbi lõigates. Kaks kiirust - 3000 ja 3800 p/min. Madalam kiirus on sobilik enamus töödeks, kõrgem kiirus on sobilik kasutada paksema ja tugevama karva lõikamisel.
Lõiketera kinnitub sekundiga, sellel on "Snap-on" süsteem (kasutatakse nimetust ka "Clip-on), mis on populaarseim kinnituse süsteem. Tootel on uusima põlvkonna tera - Andis CeramicEdge No. 10, lõikepikkus 1,5 mm kõrguselt.
Saadaval viies erinevas värvitoonis.

Huvitav fakt:
Traditsioonilistes mootorites kasutatavad süsinikharjad kuluvad ära pärast 600-800 tundi töötamist. Ilma harjadeta mootorid töötavad aga kuni 8000 tundi (pea 10 x kauem, kui traditsioonilised mootorid). Harjadeta mootorid on ka kergemad, keskkonnasäästlikumad (nad ei erita süsiniktolmu) ja turvalisemad - madal 24V toide.

Lõikusterade tootjad, mis ühilduvad ja sobivad Andis AGC 2 Super Brushless lõikusmasinale:
*Andis
*Oster
*Moser
*Wahl
*Aesculap
*Heiniger
*Geib
*Thrive

Komplektis:
*Andis AGC 2 Super Brushless trimmer-lõikusmasin
*CeramicEdge keraamiline tera No. 10, lõikepikkus 1,5mm
*Õli terade jaoks
*Täiendav ajamihoob
*Garantiikaart (12 kuud)

Tootekood: A-25120

Lisa ostukorvi
297 €