Jargem Asian Style Light Straight Scissors 6,5" – väga kerged Korea stiilis sirged lõikuskäärid

Äärmiselt kerged ja täpsed hoolduskäärid, mis on mõeldud väikestel kehaosadel oleva karvkatte lõikamiseks -pea, jalad, kõrvad jne. Mõeldud Korea ja Aasia Fusion soengute ettevalmistamiseks. Nende kääride mudelil on väga terav lõiketera, mis võimaldab saavutada soovitud kuju ja lõikejoone. Valmistatud kvaliteetsest Jaapani 440C terasest kõvadusega 60,5-61,5 HRC.

Tänu alumiiniumist käepidemele kaaluvad käärid vaid 36g, on väga käepärased ja sobivad ideaalselt kätte. Varustatud kahepoolsete lahtikeeratavate konksudega, et suurendada kasutaja mugavust. Mati viimistlusega pulbervärvitud käepidemed, valikus viis erksat ja huvitavat värvi. Sobib nii algajatele kui ka professionaalidele. Pakendatud elegantsesse magneesiumsulguriga pappkarpi.

Jargem on kvaliteetsete hooldus- ja juuksurikääride ning harvenduskääride tootja. Iga kääripaar on käsitsi valmistatud ja läbib palju etappe, enne kui see lõppkliendile üle antakse. Tänu sellele võite olla kindel, et selle ettevõtte pakutav varustus on soliidne ja oma hinda väärt. Jargemit eristab ka kaasaegne disain, käärid pole mitte ainult täpsed trimmimisel, vaid ka ilusad vaadata. Hea kvaliteet, kõva teras ja töökindlus on selle kaubamärgi parimad eelised. Kõik käärid on pakendatud elegantsesse magnetiga suletud pappkarpi.


Toote kood JR-JD65AP-PR-
EAN kood 5902194231510
Mark:  Jargem
Käelisus: paremakäelistele
Tüüp: sirge
Suurus:  6,5 tolli
Neto kaal: 38g
Pikkus (ilma konksuta) 16 cm + konks
Töötava osa pikkus 8 cm
Võrgusilma mõõdud vasak 21,5 x 18,8 mm parem 21,5 x 18,9 mm

Värve piilu SIIT

Lisa ostukorvi
138 €