P&W ButterFly Curved Chunkers – professionaalsed painutatud ühepoolsed fileerkäärid 7"/26 piid

Professionaalsed, ühepoolsed painutatud fileerkäärid firmalt P&W Scissors (autor Nick Kontos), mudel ButterFly. Neil on laiad piid (Chunkers), mis võimaldavad ühe täpse lõikega rohkem karvkatet harvendada. Ühepoolsete harvendusplaatide painutatud vorm võimaldab täpselt ja mitmekülgselt kujundada soenguid ning joonistada kaarekujuliselt jooni. Tänu sellele lahendusele on poolringikujulisi vorme nõudvatel tõugudel võimalik saada soovitud soenguvorm, mis on kaunis ja loomuliku lõpptulemusega. Väga terav lõikeserv ja mikrolõigetega sakid tagavad karvkatte sujuva varjutamise. Sobib enamikule karvatüüpidele.

Asendamatu näitustel ja võistlustel, samuti igas professionaalses hooldussalongis. Sümmeetriline käepide (kaunistatud tsirkooniumoksiidiga) ja pehmed silikoonrõngad tagavad kõrge töömugavuse. Varustatud dekoratiivkruviga rõhu reguleerimiseks. Fileerkärid näevad väga kenad välja, on kerged ja mugavad. Pakitud mugavasse tootja logoga karpi.

Näpunäide:
7-tollised 26 piiga fileerkäärid sobivad mistahes tüüpi karvkatte kiireks õhendamiseks. Neil on suur hammaste vahe, mis muudab need kergesti puhastatavaks. 

Toote kood PW-BF926CT
Mark P&W
Tüüp: kõver
Suurus 7"
Käelisus:  paremakäelistele
Neto kaal 76 g
Pikkus (ilma käepidemeta) 17,4 cm + käepide
Töötava osa pikkus 7,8 cm
Võrgusilma mõõdud:  vasak 20 x 16,8 mm, parem 20 x 16,8 mm

Lisa ostukorvi
300 €