Amiplay Safari rullikrihm

Amyplay Safari (Infini sisu) rullikrihm on suurepärane igaks jalutuskäiguks! Saadaval kahes erinevas suuruses, sõltuvalt koera kaalust. 

S - rihma pikkus 3 m, kuni 12 kg kaalvatele koertele
M - rihma pikkus 5 m, kuni 15kg kaaluvatele koertele

Rullikrihma ei soovitata kutsikatele, kes alles õpivad rihma otsas jalutamist ja koertele, kes kipuvad rihmast tõmbama, kuna automaatne tagasitõmbamine võib seda käitumist tugevdada.

Automaatne tagasitõmbamine tähendab, et rihm tõmbab end ise rullikusse tagasi. Rihma saab ka lukustada, selleks on rullikrihma korpusel vastav nupp. Lisaks on rillikrihma lindile sisse õmmeldud helkurniit, mis tagab, et olete pimedal ajal paremini nähtav. Käepide on mugav ja sisemine pool on pehmemast plastikust, tagades kindla haarde.  

Rullikrihma ümbris on tänu kahekordsele materjalikihile väga vastupidav ning kaitseb rihma korpust tõhusalt kahjustuste eest. Käepideme all on aas, mille külge saate kinntada näiteks maiustuste koti või kakakottide hoidja. Rullikrihma ümbris on eemaldatav ja vahetatav - saadaval on ka teise disaini/prindiga mudeleid, mis sobivad Infini rullikrihmadele. 

Safari seeria tooted on loodud eelkõige väiksemate koerte omanikke silmas pidades ning selle seeria tooteid saate omavahel kombineerida - saadaval on sama mustriga jalutusrihmad, kaelarihmad ja maiustuste kotid.

Lisa ostukorvi