HUNTER CONVENIENCE REFLECT GLOW helendav jalutusrihm 120cm, HELE + tähekesed
HUNTERi toodete kvaliteet on iseenesestmõistetav. Selle kvaliteedi tagamine ja pidev täiustamine on osa selle Saksa pereettevõtte filosoofiast. HUNTERis algab kvaliteet tooraine ostmisest, jätkub töötlemisel ja lõpeb toodete esitlusega. 

HUNTER Convenience Reflect Glow jalutusrihm on toode, mis on loodud aktiivsetele koertele, kes armastavad vett ja muda. See on valmistatud termoplastist - materjalist, mis töötab suurepäraselt nii kõrgetel kui ka madalatel temperatuuridel. Tähekesed on reflektorid, mis parandavad lemmiklooma nähtavust pimedas või ebasoodsates ilmastikutingimustes.

Metallkarabiin on kaetud niklikihiga, et see oleks vastupidavam muutuvatele ilmastikutingimustele. Rihma käepide on vooderdatud ja kaetud pehme neopreeni kihiga, mis parandab haardumist nii, et rihm püsib pehmelt ja kergelt käes - see ei pöörle, võimaldades neljajalgse pidevat juhtimist. Laikude kujul olev kaunistus on valmistatud peegeldavast ja fluorestseeruvast materjalist (jalutusrihm helendab pimedas), tänu millele võite olla kindel, et teie koer on pimedas hästi nähtav.

Mustuse korral pühkige lihtsalt niiske lapiga. Ei vaja kuivamisaega.

LAIUSKOGUPIKKUS
1,5 cm120 cm
2 cm 120 cm

Transpordivalik: mahub DPD pakiautomaati.
Lisa ostukorvi