Haulovely veluurist kaelarihm LIPSTICK
HAULOVELY tooteid valmistab väike perefirma. Kõik tooted on valminud käsitööna – individuaalselt ja peensusteni viimistletult. Tooteid õmmeldakse peamiselt piiratud kogustes  - mitte rohkem kui 100 ekseplari ühest mustrist. See nõuab palju tööd, nii loomingulist kui ka organisatsioonilist, kuid see on garantii, et HAULOVELY bränditooted jäävad ainulaadseks ja erakordseks.
  • mõõtude järgi valmistatud kaelarihm (reguleeritav)
  • pehme vooder ehtsast satiinist
  • elegantsed ja tugevad metall-liitmikud
  • stiilne ja funktsionaalne viimistlus
Materjal: stabiilne polüpropüleenlint; dekoratiivmaterjal - vastavalt antud mustri kirjeldusele; vooder - pehme, paks ja katsudes libe puuvillane satiin (60% puuvill, 35% polüester, 5% lükra)

Haulovely kaelarihmad ja jalutusrihmad sobivad nii suurtele kui ka väikestele koertele. Liitmikud on tugevad ja vastupidavad, lukk ja enamus poolrõngaid on valmistatud messingist või tsingisulamist.

LAIUS: vali rippmenüüst. Laiuse valimisel pööra tähelepanu sellele, et liiga kitsas kaelarihm võib suruda koera kõrile ja teda lämmatada. Liiga lai kaelarihm võib koera liigutusi piirata ja olla talle ebamugav. Vali alati oma koera jaoks keskmise laiusega kaelarihm.
PIKKUS: kaelarihma soovitud pikkus lisa ostukorvis "TELLIMUSE TÄPSUSTUSE" juurde

Kõik Haulovely tooted valmistatakse käsitööna tellimuste alusel tarneajaga 5-15 tööpäeva.
Transpordivalik: mahub pakiautomaati.
Lisa ostukorvi