Zdolne Bestie kaelarihm MOMENT OF INATTENTION

Panusta klassikale
Klassikaline kaelarihm sobib paljudele koertele, eriti soovitame neid lühikarvalistele koertele. Kaelarihm on varustatud metallist poolringiga rihma kinnitamiseks. Poolringi värvi saad valida - must, hõbedane või kuldne.

Suurus ja laius - kaelarihm on saadaval neljas laiuses: 1.5 cm (kutsikatele ja väga väikestele koertele), 2 cm (väiksematele koertele), 2.5 cm (keskmise suurusega koertele) ning 3.7 cm (suurtele koertele). Saadaval suurustes XS-XL.

Kuidas valida õige suurus?
Mõõtke oma koera kaelaümbermõõt mõõdulindiga kõige laiemast kohast (galeriis oleval fotol mõõt B). Lisage mõõtmisele veidi lõtvust - kaks sõrme peaksid kergesti mahtuma õiges suuruses kaelrihma alla. Vastavalt kaelaümbermõõdu mõõtmisetulemusele valige galeriis oleva mõõdutabeli järgi õiges suuruses rihm.

Materjalid
Rihm - kõrgekvaliteetse trükiga vastupidav polüesterrihm, vastupidav hõõrdumisele, plekkidele, lihtsasti puhastatav. Mustrid ja värvid säilivad ilusana pikka aega.

Metallist kinnitusrõngad - tarvikud, mida Zdolne Bestie kasutab, on keevitatud või valatud, et tagada maksimaalne vastupidavus kasutamise ajal. Musta värvi metallist detailid kuluvad aja jooksul - ükski värv ei ole täielikult hõõrdumiskindel, kuid see ei vähenda nende tugevust. Kahjuks ei talu kõik kinnitusrõngad kokkupuudet mereveega.

Pistlukk - külmakindlast mustast DURAFLEX materjalist vastupidav pistlukk on töökindel igal aastaajal.

Hooldus
Zdolne Bestie tooted peavad vastu mustusele, kuid pärast kasutamist tuleb need puhastada. Väiksema mustuse korral soovitame kasutada õrna pesuvahendiga niisutatud lappi või käsna. Tugevama mustuse eemaldamiseks võib rihma pesta pesumasinas - kaelarihm tuleb panna pesukotti, mis minimeerib metallist osade kahjustumise ohtu, ja pesta õrna pesuvahendiga 30 ° juures.

Lisa ostukorvi
24,40 €