Zdolne Bestie poolpoov kaelarihm ADVENTURE IN TURQUOISE

Kerge konstruktsiooniga poolpoov kaelarihm
Poolpoov kaelarihm sobib koertele, kelle kael on peast laiem ning kellel on klassikalise kaelarihma kandmisel oht, et rihm tuleb üle pea. Samuti sobib see pikakarvalistele koertele, kellele klambriga rihma kinnitades on oht karvu kinntuse vahele jätta. Seda tüüpi kaelarihm sobib ka suurtele ja tugevatele koertele, kui olete mures plastikust pistluku tugevuse pärast - kaelarihm on valmistatud täielikult rihmast, ilma kinnitusdetailideta. Rihma õmblustel on kasutatud tugevaid nahaniite.
Kinnitusrõngaste värvi värvi saad valida - must või hõbedane.

Suurus ja laius - kaelarihm on saadaval neljas laiuses: 1.5 cm (kutsikatele ja väga väikestele koertele), 2 cm (väiksematele koertele), 2.5 cm (keskmise suurusega koertele) ning 3.7 cm (suurtele koertele). Saadaval suurustes XS-XL.

Kuidas valida õige suurus?
Mõõtke oma koera kaelaümbermõõt mõõdulindiga kõige laiemast kohast (galeriis oleval fotol mõõt B). Lisage mõõtmisele veidi lõtvust - kaks sõrme peaksid kergesti mahtuma õiges suuruses kaelrihma alla. Vastavalt kaelaümbermõõdu mõõtmisetulemusele valige galeriis oleva mõõdutabeli järgi õiges suuruses rihm.

Materjalid
Rihm - kõrgekvaliteetse trükiga vastupidav polüesterrihm, vastupidav hõõrdumisele, plekkidele, lihtsasti puhastatav. Mustrid ja värvid säilivad ilusana pikka aega.

Metallist kinnitusrõngad - tarvikud, mida Zdolne Bestie kasutab, on keevitatud või valatud, et tagada maksimaalne vastupidavus kasutamise ajal. Kahjuks ei talu kõik kinnitusrõngad kokkupuudet mereveega.

Regulaator - külmakindlast ja vastupidavast mustast DURAFLEX materjalist, töökindel igal aastaajal.

Hooldus
Zdolne Bestie tooted peavad vastu mustusele, kuid pärast kasutamist tuleb need puhastada. Väiksema mustuse korral soovitame kasutada õrna pesuvahendiga niisutatud lappi või käsna. Tugevama mustuse eemaldamiseks võib rihma pesta pesumasinas - kaelarihm tuleb panna pesukotti, mis minimeerib metallist osade kahjustumise ohtu, ja pesta õrna pesuvahendiga 30 ° juures.

Lisa ostukorvi
24,40 €