Amiplay London survevabad traksid (XS-XXL), pruun

Amiplay London traksid on suurepärane valik igapäevasteks jalutuskäikudeks. Tänu ergonoomilisele disainile sobivad ideaalselt kõigile koertele, isegi tundliku nahaga koertele. Traksid on survevabad ja koerale mugavad.

Traksid on valmistatud kvaliteetsest sissekootud ruudumustriga kangast, mis on vastupidav igasugustele ilmastikuoludele ning seda on lihtne hooldada - mustus on kergest eemaldatav ja trakse võib pesta. Traksid on polsterdusega ning sisemine pool on kaetud pehme voodrikangaga. Traksidel on tugev plastikust pistlukk ja metallist kinnitusrõngas.

London seeria tooted on loodud eelkõige väiksemate koerte omanikke silmas pidades.

Kuidas valida õiges suuruses traksid?
Õige suuruse leidmiseks mõõtke oma koera kaelaümbermõõt (galeriis joonisel mõõt C) ja rindkere ümbermõõt selle kõige laiemas punktis (galeriis joonisel mõõt D). Seejärel võrrelge oma mõõtmeid suuruse tabeliga ja valige sobivaim suurus.

NB! Trakside esiosa (kaelaümbermõõt) ei ole reguleeritav. Suuruse valimisel veenduge, et saaksite traksid mugavalt üle koera pea tõmmata.

London seeria tooteid saate omavahel kombineerida - saadaval on sama mustriga jalutusrihmad, kaelarihmad ja maiustuste kotid.

Lisa ostukorvi