Amiplay Safari survevabad traksid (XS-L)

Amiplay Safari traksid on suurepärane valik igapäevasteks jalutuskäikudeks. Tänu ergonoomilisele disainile sobivad ideaalselt kõigile koertele, isegi tundliku nahaga koertele. Traksid on survevabad ja koerale mugavad.  Vooder on hingavast ja õhku läbilaskvast materjalist, mistõttu sobivad need kasutamiseks ka soojal suvepäeval. 
Traksid on valmistatud väga vastupidavast polüesterkangast, mis on vastupidav igasugustele ilmastikuoludele ning seda on lihtne hooldada - mustus on kergest eemaldatav ja trakse võib pesta.  Traksidel on tugev plastikust pistlukk ja metallist kinnitusrõngas.

Safari seeria tooted on loodud eelkõige väiksemate koerte omanikke silmas pidades. 

Kuidas valida õiges suuruses traksid?
Õige suuruse leidmiseks mõõtke oma koera kaelaümbermõõt (galeriis joonisel mõõt C) ja rindkere ümbermõõt selle kõige laiemas punktis (galeriis joonisel mõõt D). Seejärel võrrelge oma mõõtmeid suuruse tabeliga ja valige sobivaim suurus.

NB! Trakside esiosa (kaelaümbermõõt) ei ole reguleeritav. Suuruse valimisel veenduge, et saaksite traksid mugavalt üle koera pea tõmmata.

Safari seeria tooteid saate omavahel kombineerida - saadaval on sama mustriga jalutusrihmad, kaelarihmad ja maiustuste kotid. 

Lisa ostukorvi