Bowl&Bone traksid SOHO, hall

Bowl&Bone SOHO rakmed on elegantsed ja stiilsed, ja mis peamine - mugavad. Neid on lihtne selga panna selle meeldiva puudutusega materjal meeldib kindlasti ka Teie lemmikule!

Bowl & Bone Republic SOHO trakside välimine osa on kaunistatud ilusas värvis pehme materjaliga ja selle sisemisel osal on võrk. Tänu sellele ei ole need mitte ainult meeldivad, vaid eelkõige kerged ja õhulised. Trakse saab reguleerida vastupidavate rihmade abil, mis on varustatud sissekootud helkurribadega, tänu millele saate oma lemmikul silma peal hoida ka öiste jalutuskäikude ajal.

Traksid on saadaval kuues suuruses (XXS-XL). Mõõtmisjuhised ja suuruste tabeli leiate galeriist. Mõõtmiseks mõõtke kõigepealt koera kaelaümbermõõt. Teiseks rinnaõmbermõõt jaseejärel valige sobivaim suurus. Veenduge, et jätaksite mõõtmisel natuke varu, et traksid ei oleks liiga ümber.

Hooldus: pesta käsitsi või pesumasinas õrna tsükliga kuni 30° C juures. Pärast pesemist kuivatage traksid soovitatavalt horisontaalses asendis. Ärge kasutage trummelkuivatust ega keemilist pesu.

Võimalik soetada koos jalutusrihmaga või ilma. Jalutusrihma pikkus on 120 cm.

Lisa ostukorvi