Koerakuut Modern M

Esikuga koerakuut "Modern M" 

Nüüd saate oma koerale pakkuda kvaliteetset täispuidust ja soojustatud kodu, kus ta saab veeta jahedaid õhtuid ning öid. 

Koerakuut Modern M on valmistatud 18-20mm paksusest männipuidust ja on täielikult soojustatud  2cm vahtpolüstüreeni + 3mm HDF-plaadiga.  Vahtpolüstüreen - standardikohase nimetusega EPS on kerge jäik plastvahul põhinev soojustusmaterjal. EPS plaadid on kerged, ei kaota aja jooksul soojust. HDF plaat ehk high density fibreboard - on kõrgtihendusega puitkiudplaat. Materjalile on iseloomulik tihendus kuni 1000 kg/m3. Katus on kaetud bituumenkatuseplaadiga. Bituumenkatus on kerge, vihmaga vaikne ja Põhjamaade ilmastikutingimustes vastupidav. Koerakuudil on jalad, mis kinnitatakse põranda külge, seega ei toetu kuudi põrand otse maapinnale ja on seetõttu eriti sobilik meie kliimasse. Modern sarja kuutide disainimisel on pandud rõhku nende sobivusele lamekatusega majade hoovi. 

Modern M koerakuut koosneb lihtsatest valmiskomponentidest, mis on mõeldud ise monteerimiseks (kokkupaneku orienteeruv aeg: 5-15 minutit). Selleks, et värv ei saaks transpordi või monteerimise käigus vigastatud, saabub kuut ostjani värvimata kujul. Nii jääb ostjale vajadusel võimalus katta kuut just talle sobiliku värviga, nt aia või majaga kokkusobiva tooniga. Montaažikomplekt sisaldab vajalikke kruvisid, juhendeid ja 0,5L hüdroisolatsioonivahendit (palun märkige ostmise käigus soovitud värv). 

Mõõdud:
Väline pikkus: 72 cm
Välislaius: 50 cm
Väline kõrgus: 48 cm
Sisepikkus: 42 cm
Siselaius: 34 cm
Sisekõrgus: 45 cm
Sisenemise ava kõrgus: 25 cm
Sisenemise ava laius: 20 cm

Pildid on illustreerivad, st kuudi sobivust just Teie lemmikule tuleks kontrollida mõõtude järgi.

Transpordivalikud:
Tulen ise järele (Tallinn või Võsu)
Tarne koju või tööle SUURED PAKID 20€ (Harjumaa)


Tarneaeg: 5-15 tööpäeva.
Lisa ostukorvi
259 €