Bowl&Bone mänguasi ROY

Sõltumata sellest, kas teie lemmikloomaks on uudishimulik kutsikas või eakam koer, pakub mänguasi talle erakordset naudingut. Omanikuga mängimine toetab koera füüsilist ja emotsionaalset arengut. Veelgi enam, see on suurepärane viis, kuidas oma lemmikuga kvaliteetset aega veeta. See muudab teid lõdvestunuks ja aitab samal ajal luua tugevamat sõprussidet teie kahe vahel.

Pehme koeramänguasi ROY pakub teie lemmikloomale kauakestvat rõõmu. Mänguasi on valmistatud kvaliteetsest kangast - intensiivsetes värvitoonides ja intrigeeriva tekstuuriga. See köidab teie koera tähelepanu pikkadeks tundideks. Valmistatud vastupidavast ja kergesti puhastatavast kanagast.

Mänguasja võib pesta käsitsi või automaatpesumasinas õrna tsükliga temperatuuril kuni 30°C. Laske mänguasjal enne uut kasutamist täielikult kuivada. Kõrgeima kvaliteedi säilitamiseks ärge kuivatage seda kuivatis, ärge kasutage keemilist puhastust ega pleegitajaid.

Mõõdud:
kõrgus umbes 28 cm, laius umbes 18 cm

Materjal: 100% polüester

Bowl & Bone on pikaajaliste traditsioonidega Euroopa kaubamärk, kes kujundab ja valmistab oma ainulaadseid tooteid ainult Euroopas. Bowl & Bone tooted tagavad kõrgeima kvaliteedi ka kõige nõudlikumatele koertele.
Lisa ostukorvi13 €