Chloe's Home COPENHAGEN turvapesa autosse, roheline

Kas Teile meeldib koos koera või kassiga reisida? Autoga reisides pidage meeles tagada ohutus eelkõige. Turvapesa ei ole mitte ainult väga mugav ja see on teie lemmikule parim koht autos magamiseks, vaid veelgi enam, see on õnnetuse korral kõige turvalisem koht.

Turvapesa on disanitud minimaistlikus stiilis ja sobib COPENHAGEN kollektsiooni toodetega hästi kokku. Pesa sisemine pool on valmistatud väga praktilisest ja ilusast materjalist - parima kvaliteediga sametist, millel on väiksem vee ja tolmu imavus kui traditsioonilisel materjalil. Mõlemal küljel ja taga on tõmblukud, et saaksite hõlpsalt kõik padjad seestpoolt eemaldada ja katet vajadusel pesta.

Turvalisuse huvides on pandud pesa sisse 2 väikest rihma, nii et teie kassi või koera saab ilusti pesasse kinnitada ja õnnetuse korral ei paisku ta esiklaasi. Turvatooli stabiliseerimiseks tagaküljel on kaks rihma, läbi mille saab turvavööga pesa istmele kinnitada. Lisaks on pesal lisarihm, mille abil saab pesa kinnitada istme seljatoe ümber.

Suurus: COPENHAGEN iste on Chloe's Home istmete laias valikus väikseim ja on saadaval ühes suuruses.

Põhja mõõdud - 65cm x 45cm
Lamamisosa (osa külgedest + padi): 35cm x 44cm
Padja enda pind on 28cm x 30cm
Kõrgus: 30 cm
Selles suuruses pesa soovitatakse kuni 3 kg kaaluvatele koertele/kassidele.

Lisa ostukorvi
136,23 €