Chloe's Home DOUBLE BERLIN turvapesa autosse, hall

Kas Teil on kaks väikest koera või kassi ja te ei soovi ega saa osta autosse kahte turvapesa? Pole probleemi. Chloe's Home DOUBLE PORTO on suurem kui traditsiooniline turvapesa, nii et ilma probleemideta võtate sellesse kahutada kaks väiksemat koera. Ainulaadne toode!

Suurem ruum ja 4 rihma (2 igale loomale) sobivad ideaalselt väikeste lemmikutega reisimiseks.

Autoga reisides pidage meeles tagada ohutus eelkõige. Turvapesa ei ole mitte ainult väga mugav ja see on teie lemmikule parim koht autos magamiseks, vaid veelgi enam, see on õnnetuse korral kõige turvalisem koht.

Turvapesa on disanitud minimaistlikus stiilis ja sobib BERLIN kollektsiooni toodetega hästi kokku. Saadaval helebeežis-kreemikas ja hallis toonis. Küljed on valmistatud pepita mustriga kangast. Sisu on valmistatud väga praktilisest ja ilusast materjalist - parima kvaliteediga sametist, millel on väiksem vee ja tolmu imavus kui traditsioonilisel materjalil. Mõlemal küljel ja taga on tõmblukud, et saaksite hõlpsalt kõik padjad seestpoolt eemaldada ja katet vajadusel pesta.

Turvalisuse huvides on pandud pesa sisse 4 väikest rihma, nii et teie kassi või koera saab ilusti pesasse kinnitada ja õnnetuse korral ei paisku ta esiklaasi. Turvatooli stabiliseerimiseks tagaküljel on kaks rihma, läbi mille saab turvavööga pesa istmele kinnitada. Lisaks on pesal lisarihm, mille abil saab pesa kinnitada istme seljatoe ümber.

Mõõdud: pikkus 68 cm x laius 48 cm, sisemine padi: pikkus 43 cm x laius 33 cm

Lisa ostukorvi
144,37 €