Chloe's Home PORTO turvapesa autosse, roosa

Kas Teile meeldib koos koera või kassiga reisida? Autoga reisides pidage meeles tagada ohutus eelkõige. Turvapesa ei ole mitte ainult väga mugav ja see on teie lemmikule parim koht autos magamiseks, vaid veelgi enam, see on õnnetuse korral kõige turvalisem koht.

Turvapesa on disanitud minimaistlikus stiilis ja sobib PORTO kollektsiooni toodetega hästi kokku. Saadaval sinises ja roosas värvitoonis. Küljed on valmistatud pepita mustriga kangast. Sisu on valmistatud väga praktilisest ja ilusast materjalist - parima kvaliteediga sametist, millel on väiksem vee ja tolmu imavus kui traditsioonilisel materjalil.  Mõlemal küljel ja taga on tõmblukud, et saaksite hõlpsalt kõik padjad seestpoolt eemaldada ja katet vajadusel pesta. 

Turvalisuse huvides on pandud pesa sisse 2 väikest rihma, nii et teie kassi või koera saab ilusti pesasse kinnitada ja õnnetuse korral ei paisku ta esiklaasi. Turvatooli stabiliseerimiseks tagaküljel on kaks rihma, läbi mille saab turvavööga pesa istmele kinnitada. Lisaks on pesal lisarihm, mille abil saab pesa kinnitada istme seljatoe ümber.

Suurus:
Turvpesa on saadaval ühes mõõdus - 65 cm x 45 cm
Pesa suurust arvestatakse pesa põhja järgi.

Lisa ostukorvi
136,23 €