Bowl&Bone söögialus kaussidega DUO CERAMIC, tumepruun

Bowl & Bone söögialus DUO CERAMIC on hoolikalt valmistatud looduslikust puidust. See on samal ajal elegantne, stiilne ja funktsionaalne. Garanteerime, et see vastab ka kõige nõudlikuma omaniku ja tema koera ootustele. DUO SERAMIC söögialus on kombinatsioon kõige kvaliteetsematest materjalidest ja moekast disainist.

Stiilse söögialuse väga oluline eelis on puhastamise lihtsus. Tänu eemaldatavatele keraamilistele kaussidele on seda lihtne pesta (kausse võib pesta nõudepesumasinas) ja puhtana hoida. Söögialuse puidust osa soovitame puhastada niisutatud lapiga. Pärast puhastamist pühkige kauss niiskusest puhtaks ja laske kuivada. Toote eluea pikendamseks ja välimuse säilitamiseks eemaldage kausi puitpinnalt regulaarselt vesi ja koeratoit.

Silikoonist alused kausi all takistavad selle liikumist ning kaitsevad teie põrandat. Bowl & Bone söögialused on valmistatud looduslikust puidust - seetõttu on need mõeldud kasutamiseks kodus.

DUO CERAMIC söögialuse mõõdud:
27,5 cm x 14,5 cm x 5 cm, kausid 2 x 0,23 L

Iga Bowl & Bone söögialus on valmistatud looduslikust puidust ja värvitud eraldi, seetõttu on selle värv, tekstuur ja puidumuster ainulaadne ning võib erineda piltidel näidatust.

Bowl & Bone on pikaajaliste traditsioonidega Euroopa kaubamärk, kes kujundab ja valmistab oma ainulaadseid tooteid ainult Euroopas. Bowl & Bone tooted tagavad kõrgeima kvaliteedi ka kõige nõudlikumatele koertele.

Lisa ostukorvi
65 €