Bowl&Bone söögialus kaussidega GRANDE, pruun

Bowl & Bone söögialus GRANDE on hoolikalt valmistatud looduslikust puidust. See on samal ajal elegantne, stiilne ja funktsionaalne. Garanteerime, et see vastab ka kõige nõudlikuma omaniku ja tema koera ootustele. GRANDE söögialus on kombinatsioon kõige kvaliteetsematest materjalidest ja moekast disainist.

Stiilse söögialuse väga oluline eelis on puhastamise lihtsus. Tänu eemaldatavatele roostevabas terasest kaussidele on seda lihtne pesta (kausse võib pesta nõudepesumasinas) ja puhtana hoida. Söögialuse puidust osa soovitame puhastada niisutatud lapiga. Pärast puhastamist pühkige kauss niiskusest puhtaks ja laske kuivada. Toote eluea pikendamiseks ja välimuse säilitamiseks eemaldage kausi puitpinnalt regulaarselt vesi ja koeratoit.

Silikoonist alused kausi all takistavad selle liikumist ning kaitsevad teie põrandat. Bowl & Bone söögialused on valmistatud looduslikust puidust - seetõttu on need mõeldud kasutamiseks kodus.

GRANDE söögialuse mõõdud:
37 cm x 19,5 cm x 8,5 cm, kausid 2 x 0,75 L (diameeter 16 cm)

Iga Bowl & Bone söögialus on valmistatud looduslikust puidust ja värvitud eraldi, seetõttu on selle värv, tekstuur ja puidumuster ainulaadne ning võib erineda piltidel näidatust.

Bowl & Bone on pikaajaliste traditsioonidega Euroopa kaubamärk, kes kujundab ja valmistab oma ainulaadseid tooteid ainult Euroopas. Bowl & Bone tooted tagavad kõrgeima kvaliteedi ka kõige nõudlikumatele koertele.

Lisa ostukorvi
90 €