Love Dog Colour Splash käsitööna valminud koera pesa-matt, s.L -hallikasmust

Armastusega õmmeldud pesa Teie lemmikule. Colour Splash pesa-matid on pehmed ja elastsed.

Miks valida LOVE DOG Colour Splash pesa-matt?
Praktiline - pesa-matt on mitmekülgne, see sobib suurepäraselt nii kodus kui ka väljaspool kodu kasutamiseks. Saate selle hõlpsalt reisile kaasa võtta, autos pesana kasutada või ka koerapuuri sisse asetada.
Vastupidav - valmistatud kvaliteetsest kriimustuskindlast polsterdusriidest. Tugevate titaanniitidega õmmeldud pesa-matt, mis vähendab oluliselt õmbluste rebenemisi. Lisaks on pesa-mati kangas veekindla viimistlusega.
Kergesti puhastatav - piisab niiske lapi- ja/või õrna puhastusvahendiga puhastamisest. Sobib ka 30 ° juures masinpesu, pesa-matt mahub hõlpsalt pesumasinasse.
Ideaalne puhkusel - kas teadsid, et Sinu lemmik võib kuumal liival lamades põletuse saada? Love Dog pesa-matt kaitseb Sinu lemmikut ideaalselt kuuma liiva eest, paremini kui tavaline rannarätik. Pesa-mati saad lihtsalt kaasa pakkida, seda on kerge kokku rullida või voltida.

Materjal: 100% polüester

Kõik LOVE DOG kaubamärgi tooted on õmmeldud 100% käsitsi, st iga detail sellest pesast on valmistatud suurima hoole ja tähelepanelikkusega. Toodetud Euroopas. 

Mõõdud (kuna tegemist on käsitsi valmistatud toodetega, võib mõõtudes olla +/-5% kõikumisi):

 S:      75 cm x 55 cm, paksus 2.5 cm
M:     90 cm x 60 cm, paksus 2.5 cm
 L:   110 cm x 70 cm, paksus 2.5 cm
XL: 120 cm x 75 cm, paksus 2.5 cm

Lisa ostukorvi
25,42 €